in

VIDEO: Aleš Bejr opět napadl moderátora Jakuba Jíru! Tentokrát na tiskové konferenci

youtube.com
Reklama

Jeden z nejkontroverznějších youtuberů na české scéně – Aleš Bejr, byl opět středem pozornosti na finální tiskové konferenci Clash of the Stars. Ačkoliv měl ruce i nohy v želízkách, ani to mu nebránilo, aby napadl moderátora Jakuba Jíru. Jelikož stále opakoval frázi s “dvojciferným IQ” z minulého b4theclash, nejspíš se ho tato narážka opravdu dotkla.

Nebyl by to Clash of the Stars, aby se na jejich tiskové konferenci nestal nějaký incident. Tentokrát je potřeba zmínit chování kontroverzního youtubera Aleše Bejra, který je známý tím, že před kamerami neudrží chladnou hlavu. Ačkoliv byl v minulosti kvůli jeho agresi oblíkán do kazajky, tentokrát přišel na finální tiskovou konferenci “pouze” v poutech, kterými byly spoutané jeho nohy a ruce.

Ani to však nezabránilo Alešovi k tomu, aby udělal pořádnou show. Jakmile se přiblížil k moderátorovi Jakubu Jírovi, ihned po něm vystartoval. Nikoliv však hlavičkou, jako na jejich sezení v rámci b4thecash, ale zatáhl ho za jeho černou košili a na zemi ho začal bít. Na přiloženém videu výše je vidět, že ani 5 členů ochranky nedokáže Aleše od Jakuba odtrhnout.

Jakub naštěstí vyvázl pouze s roztrženou košilí, kterou si šel v moment, kdy se vyvlíkl spárům Aleše, převléknout do merche organizace Clash of the Stars. Den poté, co se odehrála tato tisková konference se k celé situaci Jakub Jíra vyjádřil na svém Instagramovém profile.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Expres.cz (@exprescz)

Přátelé, co říkám na chování Aleše Bejra? Dostál svému jménu, je to opravdu blázen a je to psychopat. Takhle by se asi normální člověk chovat neměl. Je to i tatínek a měl by jít příkladem. Tím rozhodně nejde. Chová se jako blázen. Není absolutně přijatelné a adekvátní, aby mě jako moderátora napadal na tiskové konferenci. Dokonce mi rozth i košili. Je to prostě psycho. Karma je zdarma,” vyjádřil se k situaci Jakub Jíra.

“Aleši, pokud tohle ještě jednou uděláš, tak čekej, že přijde i nějaká zpětná reakce. Těším se na tebe v pátek,” dodal Jakub a divákům také vysvětlil, čeho se může Aleš Bejr z jeho strany obávat.

Reklama