in

VIDEO: Bejr konfrontoval promotéra Clash of the Stars, Tomáše LeSyho! Následně se vyjádřil k zápasu

tiktok.com
Reklama

Nejočekávanější a zároveň hlavní zápas sedmého galavečera Clash of the Stars byl dle většiny fanoušků fraška. Zápas netrval ani celé jedno kolo a Aleš Bejr byl diskvalifikován. Ačkoliv byla diskvalifikace oprávněná, Aleš se s ní nemůže vypořádat. Po zápase konfrontoval promotéra Tomáše LeSyho v kleci, následně se k zápase vyjádřil v rozhovoru.

Jak už všichni víme, hlavní zápas galavečera organizace Clash of the Stars, který se uskutečnil mezi zápasníky Alešem BejremJaromírem Soukupem dopadl ve prospěch Jaromíra, načež Bejra muselo z klece odvést několik členů ochranky. Tím to však ani omylem neskončilo a Bejr se tak v kleci ukázal ještě jednou. Během jeho posledních okamžiků v kleci konfrontoval jeho “nepřítele” a promotéra celé akce, Tomáše LeSyho.

@luktuma Tenhle zápas už chci vidět ale bude čistá práce pro Tomáše !💪#luktuma #clashofthestars ♬ původní zvuk – Lukáš Tuma

Na Tomášovi bylo vidět jeho ukrutné nasazení a profesionalita při řešení sporu s Bejrem. Navíc se poučil z minula a byl připraven uhnout každé ráně, která by potenciálně mohla ze strany Aleše přijít. Tomáš však není jediným členem týmu Clash of the Stars, se kterým přišel po zápase Aleš Bejr do styku. Při rozebírání klece prohodil pár slov i s druhým moderátorem Jakubem Jírou.

@speaker_jiraBejr mě chtěl napadnout ještě po turnaji 😂

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Viral_Life (@viral_lifeoff)

Já ani nevím ty vole co se tam jakoby přesně stalo. Já si myslím, že ty jeho rány, co to jako bylo ty jeho rány, on je žena? Ani jsem je necítil kámo. To byly ranky jak od komára, jak mě mlátil a štípal,” prohlásil Aleš v pozápasovém rozhovoru. “Soukup mě ale nezajímá, mě zajímá Lesýček. Zahlédl jsem ho tam v kleci a zatmělo se mi. Chci jediný zápas a to bude Lesýček, žádný Barrandov,” dodal Aleš.

Své vyjádření k zápasu přidal také bojovník z druhého rohu, Jaromír Soukup. “Bylo to špatné a nečisté. Chytil každou přední ruku, když byl trochu otřesený, tak se začal rvát. Nevím, proč to dělal, jeli jsme přece box. Emoce jsou takové, že všem děkuji. Nikdy jsem nestál před 10 000 lidmi a mohu říct, že to byla obrovská energie. Děkuji za podporu,” prohlásil Jaromír.

Inspirovali jsme se z: mmashorties.cz

 

Reklama