in

Kontroverzní moderátor Clash of the Stars provokuje na sociálních sítích Aleše Bejra! Ten se však připravuje na jeho další zápas

Instagram.com
Reklama

Neúprosný spor mezi Jakubem Jírou a Alešem Bejrem neustále sílí. Jíra, který se právě nachází na dovolené v Egyptě, vyzval Bejra, aby se s ním osobně utkal, zatímco Bejr se zdá být zaměřený na “dovolenou” na Ukrajině. Přestože se jejich veřejné šarvátky líbí mnoha lidem, mnozí věří, že celý jejich konflikt je jen představení a už to přehání.

Osmý galavečer organizace Clash of the Stars nám přinesl spoustu zajímavých zvratů. Jedním z nich byl například útok Aleše Bejra v přestrojení na moderátora Jakuba Jíru. Později se Jíra omluvil za svou vulgární reakci na Bejra, teď mu ale posílá útočnou zprávu skrze Instagram. Jíra, který je v současné době na dovolené v Egyptě vyzval Bejra, aby za ním přijel a veškeré spory si tak mohli vyřešit. Bejr je známý tím, že v Egyptě tráví spoustu času a tak by jeho cesta nemusela být překvapením.

@matthewwkoo Až někdo bude říkat že bejr není domluvený 👍😁 #clashofthestars #alesbejr #fyp #ostrava #clash #clashofclansmemes #mma #tadeasvesely #clashofthestarscz ♬ sad hamster meme sound – CrazyToastCat

Fanoušci však mají z Jakuba srandu, protože původně tvrdil, že by s Bejrem nikdy do fyzické přestřelky nešel a zároveň kritizoval jeho chování. Po incidentu na posledním galavečeru Clash of the Stars však začal znovu Bejra provokovat. “Tak poslouchej Aleši, pokud jsi opravdu tak tvrdej kluk, který se na mě neustále vrhá zezadu, fajn. Přijeď do svého milovaného Egypta, já jsem tady kámo, a můžeme si to vyříkat přímo mezi pyramidami. Přijď a vyřídíme si to, hodíme pár úderů a bude klid,” sdělil Jíra Bejrovi prostřednictvím Instagramu.

Bejr však kvůli určitým záležitostem musel momentálně odjet na Ukrajinu. “Ty močále s dvouciferným IQ. Viděl jsem, co o mně natáčíš v Egyptě. Ty se potřebuješ trošičku zklidnit kamaráde. Vím, že teď jsi trošičku na pokraji s penězi, k*rva,” vrací úder Bejr. Aleš se v současné době musí také připravovat na jeho soupeře, kterým bude Pavel Novotný a na své sociální sítě dává jeho usilovný trénink. Je tak velice pravděpodobné, že na zápas mezi ním a Jírou asi nikdy nedojde.

Reklama