in

Vtrhnutí Aleše Bejra nakonec opravdu domluvené bylo! Věděl o tom však pouze majitel organizace, tvrdí Bejr

Instagram.com
Reklama

Kontroverzní hrot, který vyvolal Aleš Bejr po jeho vtrhnutí do živého vysílání osmého galavečera Clash of the Stars má v současné době pokračování. Místním médiím sdělil, že se sice jednalo o předem domluvenou akci, o které však věděl pouze majitel organizace Tiberiusz, se kterým ho také lidé na galavečeru viděli.

Nedávno jsme psali o údajně předem domluveném vtrhnutí Aleše Bejra na scénu při úvodu osmého galavečera, při kterém napadl jednoho z moderátorů (konkrétně Jakuba Jíru). Lidé na TikToku a  Instagramu poukazovali na video, ve kterém se Aleš domlouvá v zákulisí s majitelem organizace Tiberiuszem. Tato vyhrocená akce má v současné době dohru, ne vše je tak, jak vypadá, tvrdí Aleš na svých sociálních sítích.

S Tiberiuszem jsem byl domluvený na nějakém bordelu, ale nikdo jiný nevěděl, že tam budu. Ani Speaker ani Lesíček. Já jsem dostal info, že tam bude Novotný, tak jsem si říkal, že bych ho tam třeba cvaknul. Jenže Novotný nikde nebyl, takže kdo mě tam nejvíc se*re? Jakub Jíra! No a potom jsem se podíval, jak to tam vypadá a když jsem viděl, že je tam prostor a sekuriťáci jsou stranou, tak jsem tam nalítl, že Jíru prostě propleskám,” popsal útočnou situaci Aleš místním médiím. “Na další tiskové konferenci se navíc pokusím Jíru napadnout znovu, protože mě zkrátka se*e!” dodal Aleš.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Clash of the Stars (@clashofthestars)

Zdali jsou však slova Aleše Bejra pravdivá se v současné době nedozvíme. Fanoušci jsou každopádně velmi naštvaní a od Clashe dávají ruce pryč. “Muselo to být domluvené, jinak by ho tam nepustili. Vždycky a všechno je domluvené. Já už na ten Clash se*u! Domlouvají se předem na hrotech, organizace jde ke dnu. Za tohle už neutratím nikdy ani korunu, končím!” píše sledující pod videem na TikToku. “Tohle už fakt nedává smysl, proč by někdo sledoval něco, co je předem domluvené? Vůbec to nechápu,” dodává další.

Reklama