in

Souboj v bench pressu mezi Kotlárem a Bendou měl jasného vítěze!

Soutěž v bench pressu
Instagram.com
Reklama

Ještě před tím, než se spolu utkali v sobotním zápase, si při vážení dali souboj v bench pressu. Ačkoliv se Karel Benda dlouhodobě věnuje kulturistice, neodpustil si rýpnutí do Jardy Kotlára, který se na jednom z rozhovorů chlubil svým rekordem 3x 220 na bench.

V pátek, tedy den před finálovým soubojem influencerů v Clash of the Stars, se konalo oficiální vážení, na které přišli všichni bojovníci ukázat, co v nich je a zároveň zda dodrželi stanovené limity.

Show si tak trochu “ukradl” kulturista Karel Benda, když jako překvapení místo ukázky svého bojového umění (jako ostatní), odkryl “tajnost” v podobě bench pressu. Poté vyzval Jardu Kotlára na pódium, aby si dali soutěž ve zvedání, jelikož mu nevěřil, že zvedl 3x 220kg. Jarda nejdřív nesouhlasil, po chvilce však polevil a na pódium opravdu přišel.

Myslím si, že vůbec nezvednu hodně, jelikož jsem už dva roky nezvedal,” dodal před začátkem této malé soutěže mezi ním a Bendou. Po postupném přidávání se Jarda dostal na konečných 120 kg, Benda vystoupal až ke 140 kg, dál už to pro něj nemělo smysl. Je dosti pravděpodobné, že jeho brzké vyčerpání bylo z důvodu toho, jak on sám zmínil, že téměř dva roky necvičí.

O něco později se oba zápasníci utkali na pódiu znovu, tentokrát si však dali poslední staredown před finálním sobotním zápasem. Ačkoliv měl Jarda i dlouhý proslov, ve kterém, dá se říct, vyzval Grznára, bylo mu to k ničemu, jelikož mu v zápase Karel Benda uštědřil ránu, po které si Jarda lehl a Benda tak vyhrál na KO.

Čerpali jsme z fights.cz

Reklama