in

Zoo! Co tají Adam?

instagram.com
Reklama

Ben a Sofie přijíždějí na prázdniny za babičkou a Viky. Nechtějí se vrátit k tátovi kvůli jeho nové přítelkyni Ester. Babička se rozhodne zkusit vyřešit, jak by mohly děti zůstat. Viky jí samozřejmě s dětmi ráda pomůže. Viky se konečně začíná dařit s novou zakázkou a s hlídáním jí pomáhá Filip. Náročný zákazník, který vymýšlí změny na poslední chvíli je zvláštní muž. I přesto Filip Viky přesvědčí, aby zakázku nevzdávala. Stihne tedy předělání materiálů včas a díky tomu dostane od zákazníka další výhodnou nabídku. Přijme Viky nabídku a zvládne to i s dětmi?

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený ZOO (@prima_zoo)

Tess a Izzy musí vymyslet nový plán, jak se uživit, aby se nemusely stěhovat do Budějovic. Proklepnou si klienty že seznamu, ale zjistí, že tudy cesta asi nevede. Se vším jim pomáhá Ilona. A také díky ní vznikne nový nápad jak sehnat peníze pro firmu. Ilona vyrábí výborné ovocné bonbóny a všem, kdo je okusí velmi chutnají. A tak vznikne nápad, že by děvčata mohla vyrábět a prodávat přesně tyto bonbóny. Charlie má stále špatnou náladu a i přesto, že ho kontaktuje Katka, s ní nechce mluvit. Jak zareaguje Charlie na nápad s bonbóny a proč nechce stále mluvit s Katkou?

Anča se stále snaží přijít na Adamovo tajemství z Amazonie. O to víc ji trápí, když ho nachytá s Filipem, jak spolu řeší nějaké tajnosti. Ani Filip jí ale nepomůže záhadu vyřešit. Svůj slib Adamovi, že nikomu nic neřekne hodlá dodržet. Nakonec se ale Adam rozhodně Anče vše říct. O rituálu v Amazonii, i o jeho vizích. Prozradí jí Vizi, o Filipovi a jeho rodičích, ale také svou. Kdy viděl sebe s dítětem, jak se fotí s dědou. Měl ale Vizi i o Aničce, díky které se vrátil z Amazonie dřív. Co viděl Adam a jak na jeho nové schopnosti zareaguje Anička?

Kristýna se stále snaží zachraňovat Albertovi karmu. Ten je stále více přesvědčen o tom, že ji na něj nasadil Závada, se kterým je příbuzná. Albert trpí paranoiou a snaží se neustále přijít na to, proč se k němu Kristýna tak hezky chová. Po schůzce Lubora se Závadou Albertovi dojde, že je vůči Kristýně nespravedlivý a že ona se Závadou rozhodně nespolupracuje. Rozhodne se, že se pokusí Kristýnu znovu svést. Nicméně ta má na něj připravenou další lest a na domluvené rande dorazí s kamarádkou. Jak zareaguje Albert? A co Kristýna tímto jednáním sleduje?

Marie je nešťastná, protože si myslí, že Karel randí s Dianou. Dochází jí, že přišla o důležitého partnera a chtěla by Karla zpět. O to víc smutná je, když se potká se Stázkou a dozví se, že Karel jim maluje být a tráví s nimi spoustu času. Marie se ale nechce vzdát. Navíc se díky rodinným drbnám dozví tuto situaci Karel, který Marii ujistí, že o Dianu nestojí. Informaci vysvětlí i Dianě, ale ani ta se nehodlá Karla vzdát. A tak mu překazí schůzku s Marii. Kterou z žen si Karel nakonec vybere? Zvládne Marie ustát těžkou sokyni v lásce?

Inspirovali jsme se na prima plus

Reklama