in

Známá česká modelka na OnlyFans? Simona Krainová svým rozhodnutím šokovala!

instagram.com
Reklama

Působení na platformě OnlyFans se v dnešní době stává čím dál tím více běžnou žáležitostí. Samozřejmě se společnost na takové odvážlivce stále dívá skrze prsty, obzvláště díky odvážnému obsahu 18+, který na platformu tvůrci nahrávají, ale zkrátka, peníze sou peníze… A když jste modelka, která se focením živí, tak proč si nechat unikat zisk? O tom by nám mohl říci své Simona Krainová.

Známá česká modelka Simona Krainová své fanoušky opravdu šokovala. Není tomu totiž tak dlouho, co na svém Instagramu odhalila, na které další sociální síti se rozhodla působit. A ano, jak už jste z nadpisu pochopili, jedná se o OnlyFans!

(…) Na řadu mých fotek na Instagramu mě neustále upozorňují, že mi omezí účet, protože jsem příliš odhalená,taková,maková a fotka obsahuje tohle i tamto…Už mě to fakt nebaví, několikrát se mi stalo, že mi fotky nezveřejnili nebo nutili k odstraňení.Focení patří neodmyslitelně k moji práci,mám ji ráda a ano,živí mě velmi dobře.Mám řadu krásných fotek od skvělých fotografů, jak z minulosti, tak nové, o které bych se s Vámi ráda podělila,ale tady to bohužel nejde.A tak Vám umožním je shlédnout právě pomocí platformy OF a taky vás nechám trochu více nahlédnout do mého soukromí (…)” vysvětluje Simona v příspěvku na svém Instagramu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený simonakrainova (@simonakrainova)

Kdybyste tak měli zájem naši modelku na platformě OnlyFans sledovat, najdete ji pod jménem “OnlySimonaFans”, na kterém se popsala jako “Elegantní žena. Topmodelka, influencerka, herec a zábavná dívka v nejlepším věku. #fcktheage”. K dnešnímu dni má na svém profilu již 7 příspěvků a co se týče předplatného, stanovila si částku na 19,90 dolarech měsíčně, což odpovídá 440 Kč.

A co si o jejím novém způsobu zveřejňování svého obsahu myslíte vy? Podpoříte ji?

Tématem jsme se inspirovali na extra.cz

Reklama