in

Desetitisíce dolarů za prodej vody z vany! Kolik si celkem tímto OnlyFans modelka vydělala?

instagram.compixabay.com
Reklama

Dámy a pánové, nedávno jsme tu pro vás měli článek o influencerce, která si vydělávala prodejem svých prdů ve sklenici a nebála se je prodávat za téměř 7000 Kč za skleničku. Nemluvě o jejím cenově podobném doplňkovém zboží, jako bylo její použité prádlo a nebo právě vody z koupele. A jak se zdá, máme tu další ženu, která si vodou z vany přišla na slušné peníze!

Jmenuje se Belle Delphine, hvězda OnlyFans, která se v jednom z podcastů rozpovídala o jejím netradičním způsobu vydělávání nemalých peněz. Původně se proslavila zveřejňováním fotografií v různých cosplay převlecích, avšak po zavedení růžové paruky a estetiky „e-girl“ její sledovanost rapidně vzrostla.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Belle Delphine (@belle.delphine)

Nyní má tak přes 3 miliony sledujících a dokonce i svůj vlastní internetový obchod s položkou “GamerGirl Bath Water” za 24 liber (700 Kč) za lahvičku. Šokující na tom však je, že byla vyprodaná během tří dnů. “Voda do koupele pro všechny ty žíznivé hráče“, se tak prodala celkem za 14 300 liber, což je téměř půl milionu korun!

“Je zřejmé, že sexuální aspekty jsou velmi klikatelné, ale inspirací mi bylo, že jsem věděla, že Japonsko má automaty na kalhotky,” vysvětlovala Belle, kde vzala původní inspiraci na tento zajímavý nápad.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Belle Delphine (@belle.delphine)

A co si myslíte o prodeji vody z vany vy? Co si myslíte, že určitě jedince vede k tomu, aby si něco takového koupili. A koupili byste si něco takového i vy? Podělte se s námi o vaše názory.

Tématem jsme se inspirovali na ladbibdle.com

Reklama