in

OnlyFans modelku čekalo nemilé překvapení… Zjistila, kdo byl jejím nevětším předplatitelem!

instagram.com
Reklama

Dámy a pánové, hádáme, že o platformě OnlyFans jste již všichni moc dobře slyšeli. Proslavila se pochopitelně nejvíce obsahem pro dospělé, i když na ní najdete i umělce, kteří tvoří jiný a mnohdy i více zajímavý obsah. Nicméně máme na vás otázku, co byste dělali, kdybyste zjistili, že vaším největším odběratele je někdo z vaší rodiny? A že zasílaný obsah by rozhodně patřil do kategorie 18+?

Ano, možná to zní děsivě či dokonce nechutně, ale tento příběh se opravdu stal. 28letá modelka OnlyFans, Sophia, zatelefonovala do rozhlasové show Kyle Sandilands a Jackie ‘O’ Henderson a rozhodla se, že se o svůj netradiční problém podělí s posluchači a nechá si od nich dokonce i poradit.

Sophia tvoří na platformě obsah pro dospělé, kde vystupuje nahoře bez. Ví o tom hrstka jejích přátel a dokonce i její máma. Co však její máma neví, je fakt, že dále dělá i více explicitnější obsah za peníze do soukromích zpráv. Mnohdy se tak jedná o videa, kde jde toho vidět opravdu hodně, ne-li doslova vše. A co už vůbec její máma neví, je informace, že její dceru sleduje i její nový přítel!

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Kyle and Jackie O (@kyleandjackieo)

A pokud si myslíte, že to už horší být nemůže, budete se divit. Nový přítel její mámy totiž není jen obyčejným odběratelem fotek nahoře bez, ale je i tím nejlepším odběratelem, co se týče daleko peprnějšího a placeného obsahu. Mnohdy za ní tak místo 20 dolarů za předplatné dokonce utratí okolo 500 dolarů měsíčně, což odpovídá neuvěřitelným téměř 12.000 Kč.

„Neviděl jen záběry nahoře bez, viděl mnohem víc než to. Posílali jsme si fotky navzájem,… viděl i videa, jak se sebe dotýkám,” popisuje do telefonu Sophia, která se bojí, že je za tím vším ještě více. Domnívá se, že je tu možnost, že zorganizoval celý vztah s její mámou, aby se k ní dostal blíž.

I když si veškerý poslaný obsah odstranil hned po tom, co s její matkou navázal bližší vztah, obyčejné předplatné si platí měsíčně nadále. A Sophia neví, co má dále dělat. Nechce se matce přiznat ke své tvorbě explicitnějšího obsahu, ale zároveň chce, aby věděla o úchylce svého nového partnera.

A co na její situaci říkáte vy? Co byste dělali?

Tématem jsme se inspirovali na ladbible.com

Reklama