in

“Pasák” Adam Kajumi? Internetem se šíří zvláštní zpověď!

instagram.com instagram.com
Reklama

Každý, kdo sleduje českou TikTok scénu, musí znát jméno – Adam Kajumi. Tento česko-afgánský influencer slaví obrovský úspěch, poněvadž se mu na TikToku povedlo získat více než 1 milión sledujících a jak to tak vypadá, umí si pozornost nejen udržet, ale i zajistit. I když v poslední době v tom spíše špatném slova smyslu. 

Účastník 1. série Like House, bývalý přítel Kafu a přední český influencer není tak nevinný a beze skvrnky, jak se může na první pohled zdát. Na sociálních sítích se totiž objevují videa, spekulace a zpovědi o tom, že má Adam údajně “pást” mladé dívky na OnlyFans.

Nejenom, že se v jednom z rozhovorů sám přiznal, že holkám na OnlyFans pomáhá, aby měly větší dosahy a lepší propagaci, a dívky mu za to ve finále i platí, ale podle zpovědi jedné údajné oběti, s dívkami i uzavírá smlouvy, ve kterých padají zcela směšné částky.

Však si to poslechněte sami.

Mladá TikTokerka se svěřila, že i ona naletěla Adamovi v jeho nabírání a propagaci holek na OF a pobírala od něj 20.000 Kč měsíčně. Ona nemusela řešit téměř nic, jen tvořila obsah a o veškerý zbytek se měl postarat právě Adam, který však nakonec ani v samotné smlouvě nijak nefiguroval.

Problém tak nastal v momentu, kdy se dívka chtěla o svůj profil na OF starat sama a Adam jí to nechtěl umožnit. Po zákroku právníka se k účtu naštěstí dostala a zjistila, že její výplata od Kajumiho se nedá s tou skutečnou z OF srovnávat. Rozhodla se proto, jít se svými zkušenostmi s kůží na trh a varovat tak možné budoucí “Kajumiho” adepty.

Kde se nakonec celá pravda skrývá, se zřejmě jen tak nedozvíme. Obzvláště ne v této době, kdy na všechno musíte mít důkaz, který je podložený důkazem a ten zase dalším důkazem. Jisté ale je, že kdyby Adam opravdu dělal to, co mladá OF tvůrkyně tvrdí, mnohé by to vysvětlovalo.

Jak jinak byste totiž vysvětlili tolik podobně vystupujících tvůrkyň? Vždyť veškerý jejich obsah je jako přes kopírák. A jaký na to máte názor vy?

Tématem jsme se inspirovali na youtube.com

Reklama