in

Novinka: TikTok zavede live Subscription! O co se jedná?

instagram.com instagram
Reklama

Pokud jste častým uživatelem internetu, tak jste jistě už někdy použili nějakou sociální síť. Například Facebook, Instagram nebo cokoliv dalšího. V poslední době je velice populární sociální síť TikTok, který má po celém světě stamiliony uživatelů.

Na Facebooku nebo Instagramu jsou velice časté spolupráce s jednotlivými značkami a reklamy. Tohle pak influencerům vydělává nemalou sumu. Nyní se rozšířila ještě další forma podpory, a to předplatné pro fanoušky. TikTok nezůstal pozadu, a tak představil tzv. LIVE Subscription. Určitě vám vrtá hlavou, jak celá věc funguje.

Celá služba je pouze v zárodku a je zatím přístupná jen pro malý počet autorů. Za měsíční poplatek dostanete určitá privilegia. Obdržíte speciální odznak, aby bylo na první pohled jasné, že daného autora podporujete. Budete mít možnost omezeného chatu. To znamená, že můžete chatovat přímo s autorem, který si nastaví chatování s lidmi, kteří tuto službu mají a podporují jej. Taktéž se vám zpřístupní speciální emoji pro komunikaci a mnoho dalšího

Služba bude pro tvůrce, kteří mají alespoň 1000 odběratelů a přesahují věku 18ti let. Jak se vám tato služba líbí? Popřípadě, přemýšleli jste už, jakého tvůrce na TikToku podpoříte? Myslíme si, že tento nápad je velice inovativní.

Čerpali jsme z dotekomanie.cz

Reklama