in

Promotér Tomáš Le Sy přijal souboj proti aleši bejrovi! Kdy se na to můžeme těšit?

Aleš Bejr VS. Tomáš Le Sy
instagram.com instagram.com
Reklama

Aleš Bejr poslal drsný vzkaz hlavnímu promotérovi Clash of the Stars. Rád by si to s ním vyříkal v zápase pod organizací Red Face, to však Tomáš Le Sy odmítl, bojovat půjde pouze v Clash of the Stars. Oba dva výzvu přijali a v budoucnu se tak můžeme těšit na velice zajímavý zápas.

Během posledního galavečera Clash of the Stars byl vidět očividný spor mezi kontroverzní internetovou osobností Alešem Bejrem a promotérem akce Tomášem Le Sym. Tomáš se během Alešovi dovolené v Egyptě vydal do jeho rodného města Pardubic, kde se setkal Alešovými herci, které dost často můžeme vidět u Bejra ve videích. Tomáš se tak považoval za krále Pardubic a Alešovi se to nelíbilo.

Prvním krokem bylo, že Aleš chtěl přejít ke konkurenčnímu Red Face, kde by si Tomáše podal ve fackování. Tomáš ale logicky ke konkurenci přejít nechtěl a tak výzvu odmítl. “Lesíček objížděl mé herce a dokonce se setkal i s mým bývalým kámošem Alešem Olejníkem, s ním si to ještě vyřídím. Já mám nabídku od Red Face a myslím si, že opravdu pětihvězdičkovou,” vyhrožuje Aleš na sociálních sítích, že konkurence nabízí opravdu dobré peníze.

“Teď budu žít jen pro jednu věc a to je pomstička. A bude sladká, pokud k tomu dojde. Pokud ne, můžeme všem říct, že ses pokakal až do západního Německa,” říká Bejr ve videu. Tomáše nevidí jako slabého protivníka, jelikož už zápasil pod organizací Oktagon.

“Viděl jsem, že se Bejr vrátil z Egypta a že si semnou chce vyřizovat účty. Fajn a vlastně i chápu, kdyby mi někdo přebral moje herce a nejlepšího kamaráda, tak bych se zlobil,” odpověděl na výzvu Tomáš Le Sy a je tak tedy jasné, že zápas se konat bude! “Odlétám teď do Švédska na kemp trénovat, takže se má Aleš opravdu na co těšit,” dodal ke konci Tomáš.

Inspirovali jsme se z: antiyoutuber.cz

Reklama