in

Ve stínu Shopaholicadel! Kdo vlastně je a co dělá její David?

instagram.com instagram.com
Reklama

Každý, kdo se aktivně pohybuje na Internetu, už určitě slyšel o Shopaholicadel. Ve zkratce, kontroverzní influencerka působící hlavně na platformě TikTok, u které platí rčení “co stream – to perla”. Koneckonců, i u nás na Tyčíčo si vysloužila nejeden zajímavý článek. O kom se ale v porovnání s ní tak moc nemluví, je její partner, který je přitom velmi častým účastníkem právě jejích živých vysílání. Rozhodli jsme se proto dnes zaměřit na něj.

Všichni jej z různých článků na internetu známe hlavně jako přítele či snoubence Shopaholicadel. Kdybyste to ale náhodou nevěděli, jeho jméno je David a na různých sociálních sítích a platformách se přezdívá jako Fregamer. I on by chtěl časem být influencerem jako jeho přítelkyně, a tak má svůj vlastní (nyní spíše neaktivní) YouTube kanál Fregamer CZ/SK, profil na Instagramu fregamercz a hlavně účet na TikToku fregamercz2.

Momentálně je prý nezaměstnaný, ne ale z toho důvodu, že by se mu nechtělo pracovat. Je totiž velmi starostlivý a chce se ujistit, že bude jeho partnerka v pořádku. Doprovází ji tak téměř na každém kroku, kontroluje ji a pomáhá jí, aby své záchvaty zvládala. Dříve se však živil jako ochranka na hlavním nádraží v Praze a právě v této fázi jeho života přišel při rvačce o přední zuby.

Na sociálních sítích se ale rozhodně nebojí dávat o sobě vědět! Nejvíce na sebe upozornil momentem, kdy oficiálně vyzval na souboj v Clash of Stars Ondřeje Untermüllera tzv. Kluka s kamením. Jak to ale zatím vypadá, ze zápasu spíše nic nebude. Někteří lidé si myslí, že za to může právě Shopaholicadel, která to svému příteli zakázala. Údajně z toho ale mělo sejít kvůli nedostatečné finanční odměně.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Clash of the Stars (@clashofthestars)

Jak to ale v případě jeho kontroverzní přítelkyně bývá, často je na něj pozornost uvrhnuta i v tom špatném světle. Tím máme na mysli třeba případy, kdy si Shopaholicadel neuvědomila, že ji lidé na streamu slyší a Davidovi nadávala nebo dokonce, když mu zakázala jít na WC, aby mohl jít na velkou…. A nejsmutnější na tom je, že se jednou Adéla prořekla a tím i prozradila, že už párkrát raději šel na záchod do KFC.

@anet.multis #shopaholicadel #ad ♬ original sound – ❤️❤️

@shopaholicadel.zaznamy EXTRÉM #foryou #foryoupage #fy #fyp #shopaholicadel ♬ původní zvuk – shopaholicadelofficial

Ať už si myslíte o Shopaholicadel cokoli, jde vidět, že David se od lidí těší pozornosti v tom dobrém slova smyslu, což se o jeho slavné přítelkyni říci moc nedá. Působí na nás rozhodně pozitivním dojmem a věříme, že kdyby jej Shopaholicadel neměla, tak by se z té negativní popularity možná i zbláznila. A jaký je váš názor na Davida?

Čerpali jsme z expres.cz, expres.cz, extra.cz

Reklama