in

Labilní Shopaholicadel? Jak se chovala na streamu k Honzovi, bylo na Oscary! Rozešli se?

youtube.com instagram.com
Reklama

Nemusíte se o téma Shopaholicadel ani moc zajímat a přesto se vsadíme, že ji znáte. Díky její kontroverzi a bizarnosti je na české influencerské scéně natolik známá, že si na sledování a komentování jejích životních přešlapů postavilo nemálo lidí celou YouTube kariéru. A nebyla by to Adéla, kdyby se okolo ní opět něco nedělo…

Dámy a pánové, pokud si dobře pamatujete, před nedávnem jsem s vámi sdíleli článek o tom, jak Adéla “omylem” shodila ze schodů svého nynějšího partnera Honzu Kulase. To byla zřejmě poslední taková větší aféra, která se v souvislosti s nimi řešila.

A už tehdy jsme vás informovali i o tom, že údajně existují i hlasové zprávy o jejich neoficiálním rozchodu, vyhazování z bytu nebo vyhrožování policií. Jak se ale ukázalo, žádné takové těžko dohledatelné zprávy hledat nemusíme. Na jejich streamech je důkazů dost,… Vlastně se během pár posledních dní objevilo tolik hodin nahrávek “labilní shopaholicadel”, že se nad komentováním jejich Oscarových scén baví celý YouTube.

@wo_ba_si_uu @#foryou #foryoupage #protebe #shopaholicadel #shopaholic #pritel ♬ původní zvuk – Gondy

“A jdu do své ložnice… a může si mrd*t co chce, vole. Je to moje ložnice, moje postel, takže si může mít kecy jaký chce. Můžu ho vyhodit hned, není problém (…) A může takto pokračovat a víte kde skončí. No u mě určitě ne,” říká Adéla na jednom, ze streamů, který zůstává většině lidí rozum stát. Nemluvě o tom, že to je teprve začátek.

“Ty jako se mnou nebudeš dávat duel? Kdo jako řekl, že nechci? Tak jdi do prdele, tady jsi skončil! A neřvi tady (…) Jdi si za těma holkama, tady v tom bytě nebudeš, to ti garantuju, tady si skončil frajere (…) Nechce dávat se mnou duely, tak tady prostě nebude (…) Akorát mi bere moji práci,” vzteká se na Honzu, kterému sama řekla, že si s ním dávat duely nechce, protože by ji akorát porazil.

@spamerko Honza utíká od adel part1# dej follow pro part2#shopaholicadel #shopaholic #honza #shopahonza #rozchod #fyp #foryou #foryoupage ♬ původní zvuk – ☄️SPAMERONA☄️

“Nebojte lidi, já dneska odejdu. Jenom si nabiju telefon a jdu. Chce to? Má to mít,” říká rezignovaně Honza na dalším streamu, na kterém Shopaholicadel neudržela své emoce na uzdě a opět jej vyhazuje z bytu. Jak ale můžeme slyšet ve více než hodinu dlouhém videu od HaiseTa, Adéla očividně neví co chce a přepíná mezi svými náladami a emocemi z vteřiny na vteřinu.

“Ty v mým pronájmu nebudeš. Jdi ven, hned,” říká Adéla důrazně Honzovi, který jí na to odpoví jen slovem fajn a naznačí že se zvedá ze židle. V ten moment se mu ale vrhne Adéla kolem krku. “Nech toho zlato, chci být s tebou,” prosí Honzu, který jí na to odvětí, že kdyby s ním opravdu chtěla být, tak se k němu chová jinak a že takhle to dál nejde. A právě v tento moment Shopaholicadel opět přepne v náladách zpátky ke své agresi. “Nebudeš mi rozkazovat” Nebudu se pořád přetvařovat a být hodná. Tady rozhoduju prostě já, ať se ti to líbí nebo ne! (…) A tady nespíš dneska.”

Co k tomu dodat,… Adéla svým chováním a extra rychlou změnou nálad podpořila názor lidí, kteří si myslí, že je zlá, agresivní, manipulativní a psychicky nemocná osoba, která by potřebovala odbornou pomoc. Jestli tomu tak je ale doopravdy, to vážně nevíme. Co když si jen dvojice všimla, že díky této kontroverzi mají velkou sledovanost? To se určitě dozvíme časem. Pokud jsou totiž hádky opravdové, vztah jim zřejmě dlouho nevydrží. 

A co říkáte na chování Shopaholicadel vy? Sledujete stále její videa nebo jste toho názoru, že by někdo takový neměl být slavný? 

Tématem jsme se inspirovali na antiyoutuber.czyoutube.com

Reklama