in

Profimannova dcera kvůli živým vysíláním nechodí do školy!

Profimann a jeho dcera Denisa
instagram.com
Reklama

Profimann, který je poslední dobou známý pro své údajné “žebrání” na TikToku, snáší kritiku velice dobře. Na svých videích si vypíná komentáře a na streamech čte pouze ty pozitivní. Ke streamům zřejmě nutí i svoji dceru, která s ním denně vysílá.

Lubomír Ř., který na sociálních sítích vystupuje pod přezdívkou Profimann začal být v poslední době velice kontroverzní na českém internetu. Spoustě lidem rozproudil krev poté, co využíval smrt své babičky k vybírání peněz na TikToku. U něho na živých vysíláních se objevuje také jeho dcera, u které nikdo neví, zda to dělá dobrovolně.

Profimann je taktéž známý pro svůj naprosto nelogický obsah, který nedává lidem žádnou přidanou hodnotu. Sledující si navíc nasbíral díky jeho manipulativní povaze. Slibuje totiž, že každému kdo přijde na jeho stream přibude několik tisíc nových sledujících.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Denča Řídká (@denisa_ridka)

Oba dva si jistě musí uvědomovat, že mezi lidmi moc oblíbení nejsou. U svých videí si Profimann zablokoval přidávání komentářů a tak sbírá pouze lajky a dárečky na streamech. Na ostatních sociálních sítích je však kritika povolena.

“No nechci být hnusná, ale ta holka je hrozná. Ty její oči a hubu už prostě nedávám. Vždyť tyhle dva jsou ještě větší cringe, než Shopaholic Adel a Sugar Denny. Jen je vidím a je mi z nich zle,” píší diváci na Facebooku.

@profimann Přidáváme všem! #fyp #mykob #fy #following #jakepaul #českytiktok #prankster #protebe #foryoupage #foryou #českytiktoker #profimann #profimannos #czechrepublic #cze #czechgirl #czechboy #holky #kluci #crazy #funny #funnyvideos #viral #viralvideo #viraltiktok #česky #omg ♬ původní zvuk – Profimann

Denisa navíc sledujícím sdělila, že kvůli TikTokovým streamům nechodí do školy. Streamování je pro ni nejspíše důležitější, než chození do školy, protože na svém Instagramovém účtu píše, že studuje mezinárodní vztahy a diplomacii.

Inspirovali jsme se z: antiyoutuber.cz

Reklama