in

Nadávky jen lítaly! Dopadl vyhrocený stream Shopaholicadel rozchodem?

instagram.com
Reklama

Dámy a pánové, už je to nějakou dobu, co jsem s vámi sdíleli článek o tom, jak Adéla „omylem“ shodila ze schodů svého partnera Honzu Kulase nebo článek o tom, jak mezi nimi probíhal poněkud vyhrocený stream, ve kterým Adéla Honzovi nejen nadávala a vyhazovala jej z bytu, ale kdy mu i vyhrožovala policií… No a nebyla by to Adéla, kdyby se zase něco nestalo.

Paradoxně, není tomu tak dávno, co Honza požádal Adélu o ruku přímo v kleci během galavečeru Clash of the Stars. A nyní? Vypadá to všelijak, ale rozhodně ne na zásnuby…

Už tehdy jsme vás informovali o tom, že údajně existují hlasové zprávy o jejich neoficiálním rozchodu, vyhazování z bytu nebo vyhrožování policií. Nemusíte ale žádné těžko dohledatelné zprávy ani hledat, na jejich streamech je podobného typu obsahu až až,… konkrétně posledním labilním výstupem se nyní baví celý internet.

To, že jsou v každém vztahu nějaké ty hádky, je něco naprosto běžného, co už ale není běžné a už vůbec ne normální, je hádání se venku a na streamu, když jste přitom jen pár metrů od sebe. Není se proto čemu divit, že si spousta lidí myslela, že jde o předem domluvené hádky a scény.

Nejenom, že žádný normální člověk by problémy podobným způsobem netahal na internet, ale navíc jim v jednu chvíli stoupla sledovanost až na deset tisíc diváků. Pak ale přišly sprosté nadávky i mimo stream a bylo jasné, že tohle si nenacvičili a vážně se to děje,…

“Lásko, pojď sem. Ty č*ráku. Co si to dovoluješ ty,.. Takhle se před pejskem chovat doma nebudeš,” řve Shopaholicadel na svého partnera, který de nezdráhá a hned jí to vrací: “Víš co mi můžeš říct? Ať chcípnu, tak jak jsi mi to řekla včera několikrát. Je konec!” “Jdi si za tou Niky, jdi si za Anetkou,”  řekne jen na to celé Adéla a najednou otočí, “lásko pojď sem, zlato,… jdeš se mnou nebo ne?

A tohle je pouhý začátek celého toho divadla..

Co k tomu dodat,… Adéla svým chováním podpořila názor lidí, kteří si myslí, že je zlá, agresivní, manipulativní a psychicky nemocná osoba, která by potřebovala odbornou pomoc. Jestli tomu tak je ale doopravdy, to vážně nevíme. Jelikož ale jsou tyto hádky vážně opravdové a ne jen sehrané, vztah jim dlouho nevydrží. 

A co říkáte na chování Shopaholicadel vy? Sledujete stále její videa nebo jste toho názoru, že by někdo takový neměl být slavný? 

Reklama