in

Survivor! Proč se Martin s Pítrem nebaví?

instagram.cominstagram.com
Reklama

Mnoho fanoušků reality show Survivor 2023 od příchodu Martina zajímá, co se mezi ním a Pítrem stalo, že se v soutěži spolu vůbec nebaví. Všichni, kdo sledují pravidelně reality show znají tuto dvojici již ze soutěže Love Island. Pro TV Nova se rozpovídala přítelkyně Martina  Laura.

Dvojice Pítr a Martin, kteří jsou členové hrdinů nemají svou první účast v reality show. Oba byli soutěžícími i v reality show Love island. Martin zde byl téměř od začátku se svou nynější partnerkou Laurou. Pítr si také svůj vztah z Love Islandu udržel a sice s partnerkou Gabrielou.

Martin s Laurou nakonec celou soutěž Love Island vyhráli a Pítr s Gabrielou skončili na druhém místě. Mnoho fanoušků se domnívá, že tito dva spolu nemluví v Survivoru právě proto, že jsou rivalové a když už jednou nad Pítrem zvítězil, Pítr to znovu nechce dovolit.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený PETR HAVRÁNEK (@petr_havranek)

Martin nejprve v soutěži vůbec neměl být. TV Nova oslovila Lauru i Martina, aby jeden z nich do soutěže šel, nicméně vzhledem k jejich aktuální bytové situaci se nabízela možnost, že to bude Martin. Bohužel skončil jako náhradník a o svém odletu se dozvěděl 5 dní před odletem a tak se nestihl na soutěž ani nijak pořádně připravit a vybavit.

Pítr dle Laury od začátku nevěděl, že Martin přijde do soutěže. Naopak Martin vědě, že Pítr se soutěže účastní. Pítra tedy pravděpodobně překvapilo Martinovo působení v soutěži. Takže i sama Laura je na vývoj jejich vztahu zvědavá. Oba chlapci jsou každý v jiné alianci a i to může být důvodem, proč se spolu chlapci před kamerami nějak nekamarádí. Jak je to v situaci, kdy zrovna nejsou na kameře vědí jen oni dva. Mezi členy kmene se také šušká o velké blízkosti mezi Pítrem a Andreou. Jeho lásku Gábi to ale evidentně netrápí, protože momentálně je na dovolené na Miami.

Inspirovali jsme se na nova.cz

Reklama