in

Love island after! Naty a Štefan.

instagram.com
Reklama

Reality show Love Island nám sice skončila, ale ti z Vás, kterým by po show bylo smutno, mohou pokračovat sledováním osudů srdíček v show LOVE ISLAND AFTER. V prvním díle, který televize Nova odvysílala byla NATY. Naty v naší show vypadla s párovým partnerem Štefanem alias Fabiem. Štefanovi je věnován díl druhý.

Možná kdyby neodešli takto brzy, měli by jako pár šanci. Spousta divákům se jejich vyřazení nelíbilo a jako pár se jim dost zamlouvali. Bohužel se rozhodnutí již nedalo změnit. Natálie se vrátila domů ke svému synovi, ale se Štefanem bohužel od sebe bydlí celkem daleko.

Štefan se s Naty po návratu z vily sešel, aby vyřešili jestli budou spolu nějak pokračovat ve vztahu. Vyrazili společně na taneční hodinu, kde se mohl Štefan pokochat tanečními pohyby svůdných dívek, nejen Natálie. Do taneční hodiny se zapojil i Štefan a nakonec s Natálii nacvičili krátkou choreografii.

Do show si Naty přizvala i druhou bombshell Liu a společně se Štefanem vyrazili na výlet. Kde měli možnost v rámci výroby dárku šlapat zelí. Při výrobě zelí se Naty i Štefan celkem sblížili. Dále pokračovaly Lia a Naty už bez Štefana na farmu s koňmi.

Štefan po svém návratu nejdříve zkontaktoval rodinu. Zašel na večeři se svou sestrou. Další den se věnoval posilovně. Poté se potkal se Sárou, která také účinkovala v reality show. Štáb je poslal na společnou svačinku s Liou a bylo vidět, že si tito dva velmi rozumí. Při dalších činnostech si Štefan společně s účastníkem Radkem vytvořili kovaná srdce. Výrobky se jim celkem povedly.

Inspirovali jsme se na voyo.cz

Reklama