in

Love Island after? Zaměřeno na Radka a Sáru!

instagram.com
Reklama

Ti z Vás, kterým chybí naše srdíčka a zajímají je životy i po návratu z vily, jistě ocení další zprávy o tom, jak účastníci reality show love Island žijí. V předchozím článku, jsme Vás informovali o životě Naty a Štefana. V Dalších epizodách se podíváme na život Radka a Sáry.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Voyo.cz (@voyo_cz)

Radek v Love Islandu neměl úplně štěstí na dívky. Proto také nevydržel ve vile moc dlouho. Radek se jako většina účastníků věnuje sportu a také tedy navštěvuje fitko. Jeho snem je zápas v MMA. Z Love Islandu by dle jeho slov nejraději vyzval Kryštofa. Další Radkovou vášní jsou automobilové závody, takže se hned sešel s přáteli a užili si chlapský závod s nadupanými auty. Poté měl možnost dělat instruktora školy smyku Sári, se kterou v Love Islandu tvořili pár a měli tam k sobě celkem blízko. Dojení krav a následná výroba másla jejich vztah ještě utvrdili, ale prozatím vzhledem k velké vzdálenosti mezi nimi, asi není úplně reálný.

Další vypadnutou dívkou byla Sára. Sára by do budoucna chtěla být herečka a momentálně studuje na mezinárodní konzervatoři. Je velmi talentovaná a má dle svých nejbližších krásný pěvecký hlas. Díky love Islandu se chce více věnovat profesionálnímu modelingu a focení. Do svého dílu si přizvala Radka a Fabia, aby s nimi mohla udělat umělecké fotografie. Nadále vzala kluky na taneční lekci, kde měli kluci bůh ví proč holčičí oblečení a mají tancovat sexy tanec.

Kluci ji na oplátku vzali na bungee jumping. Setkání končí opět výrobou na Vánoční setkání a sice – výrobou domácí marmelády.

inspirovali jsme se na voyo.cz

Reklama