in

David má další dívku i další tetování!

instagram.com tiktok.com
Reklama

David Vitásek známý především z reality show Love Island má další tetování. V Love Islandu tvořil pár s modelkou Natálií Kočendovou. David byl ze show vyřazen skrze divácké hlasování a Natálie jako správná partnerka odešla s ním. Po následujícím Beach hutu, kde Natálie zjistila celou pravdu ohledně Davidovy bývalé přítelkyně, se ovšem udály další skutečnosti.

Pár od návratu z Love Islandu zažívá evidentně zamilované chvilky. Všude chodí spolu, dokonce navštívili i Českého slavíka a spoustu dalších akcí pro slavné. Každou chvíli přidávají zamilovaná stories a příspěvky jak na Instagram, tak na Tik tok.

@david_vitasekKrásné pondělí přejeme🫶🏼♬ PRŠÍ, PRŠÍ – Ben Cristovao & Calin

Ihned po návratu se zamilovaná dvojice sestěhovala do společného bydlení. S čím také rozhodně neotáleli bylo párové tetování. I přesto že s bývalou přítelkyní má David na paži vytetováno „balance“ (rovnováha – pozn.redakce) a v soutěži si stále pusinkoval koníka na prstu (údajně jako vzkaz pro jeho ex), šel do dalšího tetování po celkem krátké době. Natálie chce být evidentně na prvním místě, a tak si spolu nechali vytetovat malé srdíčko na malíčky.

@david_vitasek🫶🏼🫶🏼♬ Teen Love Nik tendo – ♡

Jak k tomu dvojice přistupuje si netroufáme soudit, nicméně jim přejeme, aby jim to vydrželo a David nemusel za pár měsíců řešit další nová tetování, případně odstranění těch starých. Dvojice dává rozhovory např. pro Evropu2 Google chat.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Evropa 2 (@e2cz)

Inspirovali jsme se na nova.cz

Reklama