in

Ornella se účastní reality show Survivor! Jak zvládá Josef Kokta péči o tři děti?

instagram.com instagram.com
Reklama

Možná jste již zachytili informaci, že Ornella Koktová se rozhodla přihlásit do letošního ročníku Survivor Česko a Slovensko. Tato mladá maminka se nebála odjet od svých třech ratolestí a nechat je v péči jejich otci Josefu Koktovi. I přesto, že je tatínkovi dětí 66 let, Ornella ho takto vůbec nevnímá a nemá strach, Josefa nechat s dětmi samotného. Jak zvládá tatínek první dny?

Josef se své role ujal velmi statečně a zatím to vypadá, že se s tím vypořádává skvěle. “Neděle byla fajn. Nejdřív jste mi poradili, co mám vařit z plecka. Byla znojemská s rýží. Pro velký zájem jsem musel udělat znova štrůdl. Pak ostříhal všem nehty. Mezi tím vyřešit úkoly od paní účetní. Ven jsme nešli, protože celý den lilo. Vykoupat děti a uložit. Teď musím uklidit bordel, protože zítra v 10 přijede TV,” shrnul Josef nedělní den se svými dětmi.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Josef Kokta (@koktajosef)

Dojemné loučení, které zveřejnil Josef na profilu vyvolalo hodně reakcí. “Pane Pepo, máte můj upřímný obdiv, jak svoji ženu podporujete a jak se s tím vším dokážete poprat…” Zmínila např. jedna komentující. Někteří mají dokonce Ornellu za hlavní favoritku.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Josef Kokta (@koktajosef)

Josef se své role ujal doopravdy skvěle. Nejen že děti odváží do škol a školek. Zvládá nákupy a také vaření či úklid. Dokonce peče i domácí pečivo, které vypadá opravdu krásně. Během volných chvil se také zvládá starat o sociální sítě a to jak o své, tak o instagramový profil své ženy Ornelly. Co si o takovém tatínkovi myslíte Vy?

Reklama