in

Survivor! Nečekaný zvrat.

instagram.com
Reklama

48. Den v oblíbené soutěži Survivor nás čeká další kmenová rada. V obou kmenech se řeší dozvuky z předchozí kmenové rady. Andrea nechápala Matějovo a Pepovo tvrzení a tak se rozhodla situaci rozseknout. Zjistili, že Pavlína pravděpodobně informaci se kterou přišla, vytrhla z kontextu. Což naštvalo oba kluky. I Matěj uznal, že informace byla zavádějící. V kmeni Rebelů začíná hrát Žaneta dost zvláštní hru. Cítí se silná v kramflecích díky výhodě kterou našla na předchozím souboji. A sice, možnost ukradnout hlas někomu z kmene. Adam jí informaci o výhodě nevěří.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Voyo.cz (@voyo_cz)

Souboj o imunitu byl opět velmi zajímavý. V první části musel kmen co nejvíce zatarasit tunel svého soupeře. V další části se soupeř musel skrze tunel dostat a nakonec vyřešit hlavolam a správně hodit pytlíky s pískem. Kmeni Rebelů se při čištění tunelu moc nedařilo a ztratili mnoho drahocenného času. Naopak kmen Hrdinů se na dlouho zasekl při skládačce, kterou Karolína při komandování od Tomáše nezvládla vyřešit. Naopak Barbora z Rebelů i přes obrovskou časovou ztrátu zvládla skládačku velmi rychle a Kristián celkem rychle trefil pytlíky s pískem. Tím pádem vyhráli kmenovou imunitu Rebelové po třetí za sebou.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Voyo.cz (@voyo_cz)

Souboj o individuální imunitu byl tentokrát balanční. Nejvíce by se imunita hodila Andree. Ta má již delší dobu terč na zádech a na poslední kmenové radě ji zachránila skrytá imunita od Pítra. Andrea byla při souboji o individuální imunitu velmi dobrá. Nakonec zůstala na souboj ona s Matějem, ale individuální imunitu nakonec vyhrál Matěj. Ihned po individuální imunitě se všichni domlouvají s Matějem, jak bude probíhat kmenová rada. Matěj ale dopředu ví, že bude muset jednoho ze svých kamarádů podrazit.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Voyo.cz (@voyo_cz)

Kmenová rada probíhá ze začátku pravděpodobně dle domluvy silné aliance c kmeni. Vyhlašována členy kmenu byla jednoznačně Andrea, která jistě svůj duel očekávala. Co ale členy kmenu i diváky šokovalo byla Matějova volba druhého do duelu. Všichni očekávali, že zvolí Karolínu, tak jako na předchozí kmenové radě. Matěj ale všechny překvapil, když zvolil Pavlínu, se kterou si slíbil, že si vzájemně kryjí záda. Nejvíce překvapená a hlavně zrazená byla samotná Pavlína, která tuto dýku do zad nečekala.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Voyo.cz (@voyo_cz)

Ženský duel mezi Andreou a Pavlínou byl jak balanční, tak logický. Nejdříve dívky museli donést pytlíky s čísly a složit číselné řady. V této části, zjistili, které číslo chybí a dle tohoto čísla složit skládačku, aby číslo bylo vidět. Pavlína měla oproti Andree velký náskok při skládání číselné řady. Na dlouho se zasekla ale během skládačky. Naopak Andrea měla skládačku hotovou téměř okamžitě a tím vyhrála duel a poslala Pavlínu ze soutěže domů.

Inspirovali jsme se na Voyo

Reklama