in

Survivor: dusno kvůli krádeži, zrušený duel, nové kmeny a naštvaný Radek.

instagram.com
Reklama

V letošní řadě Survivoru začalo přituhovat. Sloučení se blíží, soutěžící se rozhodují komu mohou věřit, někteří to hrají na více stran. Došlo i na zásah do soukromí a drobnou krádež. Největším překvapením byl další zvrat na kmenové radě. Duel se tentokrát nekonal, ale promíchalo se složení kmenů.

Kristýna se rozhodla definitivně zjistit, jestli si Yeni opravdu přilepšuje a jestli má víc jídla než ostatní. Nejednou se kvůli tomu pohádaly při samotném dělení uvařeného jídla. Aby do toho nešla sama, přizvala si na pomoc svou pravou ruku Tomáše a společně prohlédli otevřený batoh Yeni. Ta si však dobře pamatovala co a kde tam měla a ihned zásah do soukromí poznala.

„Jsem mega naštvaná, někdo mi prohledával batoh. Chybí mi tam nějaké věci a nějak tam ty věci nesedí. Nejde mi o to odcizení, ale ten princip. Jestli to někomu přijde v pohodě prohledávat batoh? Ještě když to mám otevřené, když jsme si řekli, že se do osobních věcí nepoleze. Už mě neudivuje vůbec nic. Strašně mě to naštvalo, a když jsem to říkala Tomášovi a Kristýně, tak říkali, že by to snad nikdo neudělal, a takovým způsobem se to smetlo ze stolu,“ řekla Yeni.

„To, že jsme se včera podívali do jejího batohu, tak nebylo nejhezčí, ale na druhou stranu jsme jí tam nevzali žádné osobní věci, jen jsme se podívali,“ řekl Tomáš. Kristýna pak potvrdila, že jí vzali bonbóny a lízátko. Prý Yeni tvrdila, že už žádné nemá a nebylo to poprvé co si pro sebe brala víc.

Radek byl svým kmenem vyhlasovaný a měl se v utkat v duelu s Martinem. Pak si je ale Ondřej Novotný zavolal k sobě a oba si měli z pytlíku vytáhnout nový šátek. Radek tak šel k Lovcům a Martin zůstal u Titánů. Oba pak vybrali prvního člena, který s nimi v novém kmeni bude. Mohli si zvolit kohokoliv a promíchat tak složení kmenů. Každý vybraný člen si pak k sobě přibíral dalšího.

Jediná změna u kmene Lovců byl nakonec Radek. K Titánům se přidala Iva a Bandurko jim tak nějak zbyl. Nejvíc z toho byla v šoku Veronika, protože měla s Bandurkem od začátku plány a byli to velcí spojenci. Bandurkovi ale zároveň hrozilo vyřazení, jelikož kvůli němu Lovci prohráli důležitou odměnu – zásoby jídla a dopisy od blízkých.

Radek byl velmi naštvaný, že ho kmen poslal do duelu (i když nakonec nebyl), jelikož si myslel, že má alianci domluvenou. “Chci být v kmeni lidí, kteří když něco slíbí, tak to dodrží. Něco jsme si slíbili a potom to nedodrželi. Kristina s Tomášem se ukázali, že je pro ně podstatný pouze nějaký jeden krok, a ne nic dlouhodobého,” kritizoval.

Jako prvního do nového kmene si Radek vybral ne zcela oblíbeného Jacka, ale tvrdil, že se již jednou zklamal a že Jack je srdcař. Věří, že si ve druhém kmeni dokáže najít lepší alianci a dostane se co nejdál.

Čerpali jsme z super.cz, extra.cz

Reklama