in

Big Brother je zpět. Jaký zvrat přinesl první díl?

instagram.com
Reklama

Big Brother Česko & Slovensko. Po osmnácti letech se tato reality show vrátila do Česka. První díl jsme již mohli vidět na Voyo. Pokud jste ho viděli, jistě jste si už udělali o celé show obrázek sami. Měl to být pouze seznamovací díl, kde se soutěžící nastěhují do vily a všechno probíhá tak nějak v poklidu. Opak byl pravdou a nejen díky alkoholu se někteří již napoprvé pěkně předvedli.

Pokud si ještě pamatujete Big Brothera z roku 2005, tak tenkrát to byla jedna z nejúspěšnějších reality show. Krásných 10 milionů korun tehdy vyhrál David Šín přezdívaný Shrek. Ale to už je minulost. Letos jeden ze šestnácti soutěžících vyhraje “pouze” 2,5 milionu korun. A kdo to nakonec bude? O všech důležitých rozhodnutích můžete rozhodovat také vy prostřednictvím aplikace Big Brother CZ.

Stejně jako v minulosti i tuto novou krásnou vilu sleduje 24 hodin denně velké množství kamer. A to rovnou 58! Během pobytu ve vile účastníci plní různé úkoly. Za ty je čeká buď odměna nebo trest. Jelikož soutěžící nemají žádné soukromí, teprve na konci se ukáže, kdo je ten nejsilnější a psychicky nejodolnější z nich a dokáže vyhrát. Rozhodně to bude výzva.

Už v prvním díle však došlo k nečekaným zvratům a diváci si tak mohli již dost brzo udělat o některých soutěžících vlastní obrázek. Již první dva soutěžící, kteří vstoupili do vily, dostali tajný úkol: rozdělit kdo bude trávit čas uvnitř vily a kdo zůstane na dvorku. Soupeři se navzájem poznávali a už od začátku bylo poznat, kdo si mezi sebou zkrátka nesedl.

Hned po nastěhování do vily měli soutěžící k dispozici také alkohol a rozhodně se nedrželi zpátky. Někteří se značně opili a pak měli hned hlasovat o tom, kdo jim nesedl a koho chtějí vyloučit. Celkem brzy že? Nejvíc hlasů dostala Zoe, které přede všemi Big Brother řekl, že má vilu opustit. Tu to rozplakalo.

Pak přišla na řadu Kristýna. Ta se tak trochu předvedla a udělala hysterickou scénu, jakoby Zoe znala odjakživa a ne pár hodin. Své ale udělal požitý alkohol. Nebo hned od začátku taktizovala? Nakonec se ale soutěžící dozvěděli, že Zoe nevypadává, ale stává se “pánem domu”. Což je pro ni celkem výhra. Bude mít totiž oddělené spaní i vlastní koupelnu.

Ostatní spolubydlící si budou muset vystačit se společnou koupelnou a co víc – jednou toaletou. Jinak je vila ale luxusně a moderně zařízená. Obrovský obývací pokoj, vybavená kuchyně a jídelna. Součástí domu jsou dokonce lázně s bazénem a posilovnou. Jediný prostor venku je dvorek s lehátky, altánem a posezením. Nechybí rovněž zpovědnice, kde si soutěžící budou povídat s Big Brotherem o samotě.

Tak co? Budete koukat pravidelně?

Čerpali jsme z super.cz, extra.cz

Reklama