in

Nejlepší díl Survivoru: brutální zrada, epická hádka a plán velké pomsty!

instagram.com
Reklama

Pozor, článek obsahuje spoilery, pokud jste neviděli nejnovější díl na Voyo. Diváci se shodují, že máme za sebou nejlepší díl celého Survivoru 2024. Po sloučení v drsné soutěži zůstali už jen ti, kteří nechtějí dobrovolně odcházet domů, ale chtějí hrát. Někteří za každou cenu. Tentokrát došlo na největší zradu jakou jsme dosud viděli.

Zdánlivá idylka v Mikýřově silné alianci se pro něj na 14. kmenové radě změnila v peklo. Dostal pořádnou kudlu do zad od svých přátel Piráta i Mártyho. Mikýře vyhlasoval celý kmen. Ten zradu nemohl rozdýchat a došlo k největší hádce letošní tvrdé soutěže.

Přestože trojice Mikyska, Prágr a Pirát spolu držela již od samotných začátků v kmeni Titánů a slibovali si, že se dostanou do finále, dopadlo to jinak. Hráči najednou v Mikýřovi viděli velkou hrobu do budoucna a rozhodli se, že ho chtěji raději vyřadit. Zachránily ho nádoby osudu a následně vyhrál duel s Janou. Tu si vybral, jelikož se domníval, že za pikle proti němu může právě ona.

Tentokrát televize zveřejnila i epickou hádku před duelem. “To je fakt velká kudla, tohle. Snažím se nebrat si to osobně, ale beru si to extrémně osobně a od vás dvou… Fakt to bolí. A teda minimálně do další kmenovky vás nechci vidět,” běsnil Mikýř, který nevěděl jak se zradou naložit. “Tys mi mohl dneska dát imunitu a mohl to být někdo úplně jiný,” vyčítal Pirátovi. Zároveň takto zbytku kmene oznámil, že Pirát má individuální imunitu, o které nikdo jiný nevěděl.

“Rozhodl jsem se, že budu držet s Mártym, a tak to v téhle hře je, že nakonec se musíš pro někoho rozhodnout,” bránil se Pirát. “Mám i výčitky, když se ti podívám do očí. Nechci, aby ses na mě díval tak, jak se na mě díváš teď,” dodal.

Mikýř si přesto před duelem dokázal uklidnit hlavu, své místo na ostrově vybojoval a poslal domů Janu. “V duelu jsem se ocitla velmi rychle, aniž bych to čekala. Jsem hrozně ráda, že jsem tu byla. Nechtěla jsem skončit, chtěla jsem jít dále. Chci ale říci, zkuste tu hru hrát. Zkuste to fakt hrát a nedělejte si tady kámoše. Až budu já sedět v porotě, tak já budu hodnotit to, kdo je skutečný hráč. Občas vám to nevyjde a spadnete do toho jako já, ale to nevadí, zkuste to hrát,” apelovala po vypadnutí na zbývající soutěžící.

Zatímco Ondra Novotný uhasínal pochodeň Jany, Mikýř už v hlavě spřádal plány na pomstu Pirátovi a Mártymu, od kterých se dočkal největší zrady. “Nečekal jsem to, proběhne vyřizování účtů. Já se teď budu soustředit jenom na to, aby moje pomsta Pirátovi byla dokončena. Potom budu spokojený a budu se zase usmívat,” ukončil Mikýř.

Čerpali jsme z extra.cz, Voyo

Reklama