in

Streamer IShowSpeed opět řádí? Tentokrát ale ukázal více, než rozhodně chtěl!

youtube.com
Reklama

Dámy a pánové, pokud se pohybujete na YouTube nebo sledujete náš web a celosvětové dění, určitě jste zaregistrovali zprávu o tom, že byl známý YouTuber a streamer IShowSpeed v Japonsku v nemocnici kvůli problému s nateklým okem a neskutečnou bolestí. Nyní je však již zpátky a dále baví na streamech své fanoušky. Očividně se mu ale lepí smůla na paty. Co se mu stalo tentokrát?

Teprve 18 letý americký mladík, streamer a YouTuber Darren Watkins Jr., kterého všichni známe spíše pod přezdívkou IShowSpeed, na tom ještě nedávno nebyl zdravotně vůbec dobře a už zase řádí. Vlastně by se dalo říci, že se jeho život pomalu ale jistě vrací do původních kolejí a jak je u něj zvykem, šíleností nešetří. Možná to i přepískl.

Nedávno po tom, co žil svůj sen v Japonsku, setkal se osobně s Neymarem a Ronaldem, boval o svůj život v nemocnici. Nyní ale bude muset bojovat spíše o svůj respekt a pověst, protože při jednom streamu vykouklo něco, co nemělo.

Jak všichni víme, IShowSpeed je neřízená střela, který se opravdu nebojí ničeho… s výjimkou hry Five Nights At Freddy’s, která mu udělala čáru přes rozpočet. Jelikož hrál hru večer a celková atrmosféra strachu byla umocněna, streamer začal řvát, vyskočil na svoji židli a v ten moment se to stalo. Jeho prádlo to nevydrželo a doslova během živého streamu všem ukázal své přirození.

Jeho fanoušci pochopitelně stihli tuto nehodu nahrát, a tak se onen klip stal nečekaně velmi virálním… a cenzurovaným samozřejmě.

V momentu, kdy si uvědomil, co se mu to právě stalo, se posadil zpět na židli, stream ukončil a jeho záznam pochopitelně smazal. Koneckonců, takovýto incident by mohlo na velmi přísném YouTube způsobit mladíkovy nemalé potíže. A jak se sám IShowSpeed k situaci vyjádří? Na to si musíme počkat.

Tématem jsme se inspirovali na playzone.cz

Reklama