in

Nehoda ve vysílání na Twitchi? So streamerky nacouvalo auto!

twitter.com
Reklama

Dámy a pánové, dokážete si představit, že byste si zapnuli na Twitchi stream svého oblíbeného tvůrce, sledovali byste ho, co dělá a najednou by se z poklidného pokecu stala “autonehoda”? Ano, něco takového se moc často nevidí.

Dnešní článek je o mladé streamerce StephanieQuatro, jejíž tvorba na Twitchi je zaměřená na záběry z jejího každodenního života. Své sledující si tak pouští opravdu k tělu. Bere je s sebou totiž doslova kamkoli a to ať už je někde na výletu, návštěvě u přátel nebo například na večeři v restauraci.

Jak ale můžete vidět v dnešním videu, díky tomu, že s sebou měla kameru, víme, co nemilého se jí stalo. Doslova totiž do ní nacouvalo auto!

Streamerka seděla v jedné restaurací ve španělském městě Malaga na venkovním posezení a pochutnávala si na večeři, když zpozorovala blížící se auto, které při couvání nevypadalo, že by mělo v plánu zastavovat. Proto, když se pomalu blížilo, pohotově zareagovala, vstala ze židle a do auta praštila. Dokonce se v záběru objeví i muž, který auto nakopne a to tím způsobem, že jeho kufr nepěkně “načechrá”.

Z celé této situace streamerka vyvázla naštěstí bez zranění, avšak kdyby nevěnovala pozornost svému okolí, bůh ví, jak by to celé dopadlo. A co říkáte na tento adrenalinový zážitek vy?

Tématem jsme se inspirovali na playzone.cz

Reklama