in

VIDEO: „VZRŮŠO“ v domově důchodců? Pro pobavení najali STRIPTÉRKU!

youtube.com
Reklama

U nás v České republice jsme zvyklí na ledacos, zvláště, když se jedná o důchodce. To, co se ale odehrálo na Tchaj-wanu, s přehledem překonává kdejaké drama při výprodejích v Kauflandu. Na oslavu Svátku středu podzimu si totiž Tchajwanské státní zařízení pro vysloužilé vojáky najalo striptérku! Ano, slyšíte dobře.
Jak jste si mohli přečíst velmi stručně v krátkém odstavečku na úvod tohoto článku, Tchajwanské státní zařízení pro vysloužilé vojáky opravdu ví, jak se vší parádou oslavit Svátek středu podzimu a zároveň na sebe upoutat pozornost snad celého světa. Nenapadlo je totiž nic jiného, než že do domu s pečovatelskou službou najmou striptérku, aby armádní personál řádně pobavila a potěšila. 
Během okázalé slavnosti tančila striptérka některým důchodcům na klíně, poukazovala na svém intimnější partie, a dokonce v některých případech i naváděla jejich ruce po svém těle, aby se jí dotýkali. Jak můžete sami na krátkém záběru vidět, opravdu se toho mladá žena v červenočerném spodním prádle nebojí.
Nicméně jak se dalo očekávat, video z této akce obletělo svět v rychlosti blesku a stalo se velmi kontroverzním tématem, které rozděluje lidi na dva tábory. Jedna skupina si myslí, že je tato forma zábavy pro členy armády v důchodu opravdu nevhodná. Druhá pro změnu tvrdí, že na tom není vůbec nic špatného a jde jen o zábavu. Tchajwanské státní zařízení pro vysloužilé vojáky se proto rozhodlo za tuto akci omluvit. Neměli v úmyslu nikoho nijak pohoršit, ale pouze jen pobavit.
Jak ale sami můžeme z videa jasně vidět, všichni si tuto show náležitě užívají, smějí se a tleskají. Proto si myslíme, že toto celé nevinné gesto bere společnost až moc vážně, jako v poslední době snad úplně všechno. A co si o tomto typu oslavy myslíte vy?
Čerpali jsme z tn.nova.cz
Reklama