in

Novinka: Milionová píseň Adama Kajumiho se setkává s negativní ohlasy!

instagram.com instagram.com
Reklama

Adam Kajumi, velice známý český infuencer, před pár týdny překonal hranici 1 000 000 sledujících na sociální síti TikTok. Jako odměnu svým fanouškům se rozhodl na YouTube nazpívat písničku, která se ale setkala s negativními ohlasy.

Píseň s názvem “Žít svůj sen” byla vydána přesně 1.5.2022 na Adamově oficiálním YouTube kanálu. Píseň má relativně kvalitně natočený videoklip z Kanárských ostrovů (Gran Canaria). Píseň se ale nedočkala pozitivních ohlasů. Pokud byste se podívali do sekce komentářů, na jiné infuencery, vyjadřující se k této písničce, tak zjistíte, že téměř všichni se této písni smějí… Proč je tomu tak?

Ten hlavní faktor je bezpochyby všeobecně kontroverzní názor na osobu Adama Kajumiho a na jeho kauzy z minulosti. Například ta “slavná” párty za coronavirové krize, kdy jsme všichni museli zůstat doma. Druhou možností mohou být určitě pěvecké schopnosti Adama, které, přiznejme si, nejsou na té nejlepší úrovni. Taktéž píseň samotná nepřináší nic nového… Text je poměrně strohý a nudný.

Ať už Adama nesnášíte či podporujete, všichni by měli uznat, že to dotáhl relativně daleko. Jsme zvědaví na jeho další činy a nápady. Myslíme si, že se rozhodně všichni máme na co těšit.

Čerpali jsme z ctidoma.cz

Reklama