in

Video: Proč manželství v dnešní době tak často selhávají? Rozvodový expert promluvil.

tiktok.com
Reklama

Svatba je posvátný den v životě ženy i muže, který by měl být naprosto dokonalý. Žádný stres, žádné hádky, žádné problémy. Většinou se přesně k tomuto ceremoniálu odhodlává pár roky, plánuje jej měsíce a díky všem těm vypjatým emocím věří, že spolu budou žít šťastně až na věky. Jak to ale nakonec všechno dopadá?

Na TikToku se objevilo video, které svojí jednoduchostí ve vysvětlení poměrně složitého tématu, překvapilo a oslovilo masu lidí. Jedná se totiž o TikTok, ve kterém rozvodový právník vysvětluje, co nejčastěji stojí za selháním novodobých manželství.

@drvlaw The major theme I’ve been seeing? Women are TIRED #divorce #divorced #divorceparty #divorcedlife #divorcedmom #divorcesucks #divorcecoach #divorcedparents #divorceattorney #divorcesupport #divorceparties #divorcehelp #divorcerecovery #DivorceForce #divorcecourt #divorcecommunity #divorcedonedifferently #divorceddad #divorcechaos #divorceproceedings #divorcedmoms #divorcee #divorcecoaching #divorcees #divorcecake #divorcelawyer #divorceeducation #divorcesurvivor ♬ original sound – Dennis R. Vetrano, Jr.

„Chcete znát hlavní témat, které vídám v rozvodové oblasti jako rozvodový právník, které řeším v těchto dnech? Vidím pracující matky, jak dělají naprosto všechno. A vidím manžely jak s nezájmem říkají: „Hmm, nemusím nic dělat!“ A žena má na starosti děti, potraviny, prádlo, jídlo, práci a mimochodem, vydělává peníze, platí za dům a dělá všechno ostatní.“ vysvětluje začátek celého problému.

„Půjdu do hasičské zbrojnice, půjdu si zahrát, půjdu si popovídat s přáteli,“ líčí zájmy muže. „A tohle je to téma. Ženy jsou unavené!“

Je smutnou realitou, že zhruba polovina všech prvních manželství končí rozvodem, ale bohužel, očividně tomu tak v dnešní době je. Samozřejmě, ne všichni muži jsou takový, ale jak uvádí právník, nejčastějším důvodem k rozvodu ve vztahu je právě snaha pouze ze stran.

A co si myslíte o tomto nejčastějším důvodu vy? Zažili jste snad sami něco podobného nebo s tím vůbec nesouhlasíte?

Tématem jsme se inspirovali na boredpanda.com

Reklama