in

Hvězda OnlyFans se zamilovala so striptéra! Má vůbec Kafuu právo žárlit?

instagram.com instagram.com
Reklama

Dámy a pánové, pokud si dobře vzpomínáte, tak 27.11.2022 vyšel na YouTube poněkud bizarní song Hafo od Franka Wilda ve spolupráci s OnlyFans modelkou Kafuu, kterou právě díky tomuto songu zná doslova každý. A jelikož už je to dlouho, co jsme o ní naposledy psali, tak se podíváme, co je u Kafuu nového. Jak se totiž zdá, má nového pařítele. 

Anna Hamannová, známá také jako Kafuu nebo bývalá přítelkyně Adama Kajumiho a OnlyFans diva, má nového partnera. I když jeho totožnost tajila, prozradila, že se jedná o striptéra, který ji sám zkontaktoval prostřednictvím sociálních sítí.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Angee 👼🏼 (@anna_hamannova)

Nebylo proto moc těžké přijít na to, o koho se jedná. Jak se zdá, získala srdce striptéra Martina Černého z taneční skupiny Men4Queen. A jelikož mají oba dva podobná zaměstnání, spoustu lidí jim jejich nový vztah přeje. Přeci jen jak se říká, “vrána k vráně sedá, rovný rovného si hledá”.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Martin Černý (@_martiano_)

Menší poprask však vzbudila Kafuu po tom, co se v podcastu Tělo na tělo svěřila se svými pocity ohledně nového partnera. Prozradila totiž, že na něj žárlí. Což samozřejmě lidem vůči jejímu zaměstnání přijde poněkud vtipné a zarážející a někteří tvrdí, že by na to dokonce ani neměla mít právo.

Sama Kafuu v podcastu přiznala, že když její přítel ve své show tančí kolem nějaké ženy, není jí to vůbec příjemné a hodně žárlí. Na druhou stranu si je však vědoma podobnosti jejich zaměstnání a tak Martina podporuje v tom, co jej baví.

I když je žárlivost v případě Kafuu vůči Martinovi poněku nemístná, jedná se o jednu ze základních lidských emocí a věříme, že něco takového se člověk prostě jen tak neodnaučí. A co říkáte na nového partnera Kafuu vy? A jak vy vnímáte téma žárlivosti v tomto případě? 

Tématem jsme se inspirovali na lajk.iprima.cz

Reklama