in

Stay12 nazpíval další písničku! Zmiňuje v ní Kajumiho i Ladušku!

Stay12, singl Já Posrar
instagram.com
Reklama

Stay12, který se zabývá především reakčními videi momentálně přidal písničku, ve které se opírá do Adama Kajumiho, Ladušky a Natyly. Zmiňuje nejčastější kauzy a celý singl pojmenoval “Já Posrar”.

Honza Kukal, který na sociálních sítích vystupuje pod přezdívkou Stay12, se věnuje především tvorbě reakčních videí, sem tam ale nahraje také nějakou písničku. Pár dní zpět vydal novou hudební skladbu s názvem Já Posrar a hned první den měla přes 100 tisíc zhlédnutí.

“Dneska to bude novej bengr, Adam Kajumi,” naráží hned v úvodu na písničku od kontroverzního tvůrce na sociálních sítích Adama Kajumiho – Všechno je alright. Stay12 častokrát ve svých reakcích na Kajumiho zmiňoval, že je jeho oblíbenec a proto na něj dělá tolik videí, můžeme se v budoucnu dočkat společné písničky těchto dvou influencerů?

Ve své první sloce kritizuje kauzy, které nedávno proběhly. Ať už se jedná o nejčerstvější Natylu a její podvádění nebo o starší kauzu Ladušky a jejího psa Teddyho, kterého “ukradla” kvůli reality show Like Haf. V další sloce jsou opět narážky na Kajumiho a poté už si jede svoje.

Po třech dnech od samotného vydání má singl něco málo přes 150 000 zhlédnutí a úctyhodných 25 tisíc lajků. Fanoušci už jen čekají, kdy na to Adam Kajumi udělá reakci, zdali mu to za to vůbec stojí. Stay si také dělá srandu z toho, že Kajumi začíná být pro český internet velmi irelevantní.

Tématem jsme se inspirovali z antiyoutuber.cz

Reklama