in

Nekončící konflikt Sibiřana a Staye12! Je to zbytečné, tvrdí sledující

instagram.com
Reklama

Za své velmi toxické chování schytává Sibiřan za poslední dobu vskutku bídu. Po jeho posledním konfliktu s dalším reakčním kanálem Stay12 se proti němu otáčejí i někteří jeho věrní fanoušci. “Jsem si jistý, že za tuhle reakci mě spoustu lidí odsoudí, ale musím ji udělat řekl Sibiřan při úvodu jeho reakce na Staye12. 

Mezi jedny z nejsledovanějších YouTuberů na české scéně se za posledních pár let dostal také reakční kanál s názvem Sibiřan. V současné době se jeho kanál vyhoupl přes hranici 300 tisíc odběratelů a přitom nikdo neví, jak vlastně vypadá. Ačkoliv jsou jeho videa pod maskou, s jeho názory se ztotožňuje nespočet sledujících a to je nejspíše důvod, proč je tolik sledovaný. Momentálně se však opřel do konkurenčního YouTubera Stay12, který na svůj profil dává povětšinou také reakční videa. Ten totiž natočil video s kontroverzním influencerem Tadeášem Kuběnkou, což Sibiřan nedokáže vstřebat.

Stay12 udělal v blízké minulosti rozhovor právě s Tadeášem, ve kterém mu nechal prostor vyjádřit se k situaci s Sugar Denny. Tadeáš měl tak “na oplátku” pozvat Staye k sobě do videa, kde ho namaloval a převlékl do dívčích šatů. Sibiřanův pohled je jasný – Proč Stay12 šel k Tadeášovi do videa, kde se k němu choval jako k nejlepšímu kamarádovi? Na základě této otázky mezi nimi vznikl beef, který už pár dní koluje internetem. Neustále na sebe točí videa a vyjádření, přičemž sledující si stěžují na zbytečnost této “kauzy”.

Tak Tadeáš z věcí co tak nějak umí, je dělat makeup, takže proč ne takovýhle obsah. Stay podle mě jen chtěl pomoct. Když byl Tadeáš s ním na rozhovoru, tak třeba si hodně promluvili i soukromě mezi čtyřmi oči. Víme ho*no, co všechno si řekli. Neviděla bych v tom hned takový prvoplánový něco za něco,” píše jedna ze sledujících Sibiřanova videa. “To, že je Sibiřan zakomplexovaný kluk, je u něj dost zřejmé. Přijde mi, že si to tímhle způsobem na lidech vybíjí. Nemá moc nadhled, není objektivní. Je prostě jen naštvaný a nešťastný. Je i vidět, že si to hlavně vybíjí na ženách,” píše další sledující (tentokrát na Facebooku).

Reklama