in

Natyla několikrát podvedla svého přítele! Nakonec všem lhala?

Natyla a Dan
instagram.com
Reklama

Jedna z nejpopulárnějších tvůrkyň obsahu na českém internetu si pořádně zavařila. Natyla dává momentálně svým divákům nepěkný příklad toho, jak se chovat ve vztahu a ukazuje také, že sociální sítě mohou být jedna velká lež. 

Natálie Tolarová, která na sociálních sítích vystupuje pod přezdívkou Natyla je česká YouTuberská veteránka. Již řadu let je jednou z nejsledovanějších tvůrců obsahu na českém internetu a většina fanoušků ji zná jako milou a usměvavou influencerku. Dá se říct, že do nedávna neměla snad jediného hatera. Fanoušci nemohou uvěřit věcem, které se o ni v poslední době na internetu píšou.

Natyla se na začátku roku 2023 rozhodla rozejít se se svým přítelem Danem Abrahamem, se kterým byla hezkých osm let. V příspěvku na svém Instagramu tuto novinu oznámila s doprovodem několika odstavců upřímných vět a nakonec dodala, že jejich životy se další roky vydají svoji vlastní cestou. Oficiálně se navíc rozešli už v lednu, na sociální sítě to však dali až nedávno.

Odstupem času se ale ukázalo, že za jejími “upřímnými” slovy o tom, jak se jejich životy rozcházejí, se schovává několikaměsíční podvádění, lhaní a neupřímné chování ke svému příteli. Všechno dal na povrch člověk, se kterým ho podváděla, a který na sociálních sítích vystupuje pod přezdívkou Mattem“Natálie ustavičně manipuluje a lže lidem. Lhala měsíce Danovi, lhama měsíce mně a lže dalším, kteří o tom nevědí,” sdělil Mattem v příběhu na svém Instagramu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Daniel Abraham (@starovec.dan)

“Náš rozchodový příspěvek je z velké části její PR výmysl, o kterém přesvědčila i mě. Realitou je, že jsem byl poslední měsíce vztahu pravidelně podváděn, i ve vlastním domě, ve vlastní sprše, na vlastní kuchyni,” píše zklamaný Dan. “Bylo mi lháno každý den do očí a následně jsem po rozchodu byl zneužit, když jsem pomáhal milovanému člověku přestěhovat se a řešit všechny problémy, které se kolem objevily,” dodává v příspěvku.

Téměř každý kdo je sledoval, s obdivem fandil jejich vztahu, který si budují od 14 let. Fanoušci nechápou, jak mohla něco tak ošklivého Natyla svému příteli udělat a staví se jednostranně na Danovu stranu. Podle toho, co Mattem psal na svůj příběh, ho podváděla s více než jedním mužem. Nic méně Natyla se k situaci zatím vůbec nevyjádřila, což všechny neskutečně štve.

Inspirovali jsme se z: lajk.iprima.cz

Reklama