in

Natyla se vyjádřila k rozchodu! Potvrdila podvádění i lhaní!

Natyla se vyjádřila k rozchodu
instagram.com
Reklama

V posledních dnech se na českém internetu řeší pouze rozchody influencerů. Nejdříve byla terčem internetu ShopaholicAdel po rozchodu s Fregameremcz a momentálně její místo převzala YouTuberka Natyla, která svého partnera po osmiletém vztahu několikrát podvedla. Nyní dala i ona veřejné vyjádření.

Tento rok v lednu se fanoušci Influencerky Natyly dozvěděli velice smutnou zprávu. Rozešla se totiž se svým přítelem, se kterým byla celých osm let a měli kolem sebe obrovskou fanouškovskou základnu. V posledních dnech, když tento rozchod vyšel na povrch se na sociálních sítích objevují fakta, která fanoušci o jejich vztahu stoprocentně nevěděli.

V nedávném článku jsme psali o tom, že Natyla se k situaci zatím nevyjádřila, její přítel však ano. Momentálně se Natyla k rozchodu vyjádřila a fanoušci mají opět o čem spekulovat. Ačkoliv napsala o jejich rozchodu hned 9 příspěvků v jednom, podvádění a lhaní v něm nevyvrátila.

V příspěvku například píše, že spojování osobního a pracovního života byla jedna z největších chyb, kterou mohla udělat. Svého přítele Dana pak viděla pouze jako spolupracujícího a spolubydlícího člověka, nikoliv jako své dlouholetého přítele. “Poté se namísto hezkých chvil spolu hledaly příležitosti, jak je využít s pracovního hlediska a ne partnerského. Postupem času se z nás stávali spolubydlící a kolegové,” napsala Natyla v příspěvku.

Dost krát zmínila také jméno Mattemwow, což je kolega z YouTuberské branže, se kterým Dana také vědomě podváděla. V příspěvku zmínila, že k Danovi už žádné city necítila, zatímco k Matymu (Mattemwow) cítila zamilovanost a motýlky v břiše. “Neustále jsem se culila do mobilu pokaždé, když mi napsal. Ukázal mi, co můžu prožívat a jaké pro mě zapomenuté emoce mohu cítit,” popsala novou zamilovanost Natyla.

Zároveň přiznala, že v čas, co spolu byli v Drážďanech, tak se spolu s Matym poprvé vyspali a tím tak svého přítele podvedla. “Když jsme následně byli v Drážďanech, tak jsme se spolu poprvé vyspali,” popisuje nevěru.

Ačkoliv to s Matym vypadalo krásně, ani s ním to nebylo perfektní a prý se celkem dost hádali. Jelikož nebyla Natyla spokojená ani s ním, podvedla ho údajně s dalšími lidmi. “Mezi tím, co jsme s Matym byli, ale vlastně nebyli ve vztahu, jsem se ke konci února vypsala s jedním člověkem a v březnu s dalším,” přiznala Natyla ve svém příspěvku. Je zřejmé, že se po rozchodu nechtěla vázat, ale spíše si pouze užívat a je očividné, že lhala nejednomu člověku.

Inspirovali jsme se z: antiyoutuber.cz

Reklama