in

Shopaholicadel vs. David! Opravdu spolu spali až 10x za den? A jak to bylo se záchodem?

tiktok.com tiktok.com
Reklama

Rozchod Shopaholicadel a Davida je rozhodně snad tou největší kauzou posledních dní, kterou velmi ostře sledují tisíce lidí. David totiž na svém Live Streamu na TikToku prozradil opravdu hodně. Jaký byl jejich intimní vztah doopravdy? A jak to bylo s tím chozením na záchod? To se dozvíte dnes!

David nenechal na své bývalé partnerce Shopaholicadel nit suchou. I když to mnozí možná berou jako házení špíny z jedné strany na druhou, zde šlo hlavně o zodpovězení nespočtu otázek, které lidé na Davida měli.

“Dala mi tři trička a jedy tepláky, jednu mikinu a noťas a myš…. a telefon,” vyjádřil se David k odstěhování. Padla však otázka i na jejich intimní život. “Spali jsme odděleně, protože to Adéle nechtěla. Chtěl jsem spát vedle ní, ale ona to prostě nechtěla,” dodává, což je pro mnohé sledující velkým překvapení.

@emmilly85 Odpovědět uživateli @._imaoakromonixqx._ #fyp #shopaholicadel ♬ původní zvuk – Miluše Ladičová

Pokud totiž sledujete dění okolo Adély a Davida již nějakou tu delší dobu, vzpomenete si na Adélino tvrzení, že spolu mají sex i třeba 10x denně. I na to nám však David odpověděl: “Bylo to tak jednou, maximálně dvakrát do týdne. I když jsem měl chutě, tak jí to prostě nezajímalo.”

@emmilly85 #fyp #demenceneznameze #shopaholicadel ♬ původní zvuk – Miluše Ladičová

Dále video pokračuje otázkou, jak to bylo se záchodem a zda se opravdu musel na všechno ptát. “Ano, musel jsem se ptát,.. musel jsem se na všechno ptát…” líčí David, který na toto téma dokonce odpověděl po telefonu i známému tvůrci reakčního obsahu, Sibiřanovi.

@ondraseq._ @®shopaholicadel zpomatuj se#fypツ❤💞❤ #fypツ #ondraseq ♬ původní zvuk – 𝖙𝖗𝖆𝖕𝖘𝖙𝖆𝖗💫💫

Jak nakonec celé tohle vypjaté drama okolo Shapaholicadel a Davida dopadne, se můžeme jen dohadovat. Věříme však, že na sebe další reakce jedné ze stran rozhodně nenechá dlouho čekat. A co si o zakazování věci ze strany Adély myslíte vy? Věřili jste jí, když v televizi prohlásila, že celá tato scénka byla jen vymyšlená nebo jste za tím tušili spíše manipulaci?

Reklama