in

Bývalý Shopaholicadel a další zásnuby? David požádal přítelkyni teprve po 2 měsících vztahu!

tiktok.com instagram.com
Reklama

Dámy a pánové, pamatujete si ještě na bývalého přítele Shopaholicadel? Už je to nějaký ten pátek, co jsem se na něj zaměřili naposledy, když se na nafukovací matraci rozhodl odplout do Německa. A co vlastně dělá teď? Žene se do další svatby!

Jestli si pamatujete dobře, naposledy jsme s vámi sdíleli video, jak se David “vydal matraci po řece” do Německa, kde nakonec opravdu skončil a dělal pomocného kuchaře v Kebabu. Tuto práci si vychvaloval a dokonce tvrdil, že je díky tomu finančně vážně dobře. Nyní je ale vše jinak. Je zpátky v Česku, změnil práci a i partnerku.

@davcaeli1♬ původní zvuk – Davča a Elí

Už předtím se David stáhl ze sociálních sítí. Jednak, aby tím netrpěl další jeho vztah s dívkou, u které se nejen pochybovalo ohledně věku, ale i zdravotního stavu, a také proto, že si zkrátka od toho všeho chtěl dát pauzu.

Co si ale budeme nalhávat, bývá to většinou právě ona kontroverze v Davidových vztazích, díky kterým se jeho sledovanost nepohybuje od rozchodu ze Shopaholicadel na nule. Videa, ve kterých je s přítelkyní totiž mnohdy nasbírají desetitisíce či dokonce statisíce shlédnutí.

@davcaeli1♬ původní zvuk – Davča a Elí

A není se čemu divit. Už je to pár měsíců, co má David novou přítelkyni, se kterou je údajně šťastný a dokonce i změnil práci. Z pomocné síly v kuchyni kebabu se dostal na pozici montážního dělníka. Dalo by se tak obecně říci, že se mu v životě daří a je spokojený. Nemůže si tak na rozdíl od své bývalé přítelkyně Adély ztěžovat na finance. Ba naopak řeší zásnuby!

Ano slyšíte dobře, i když je s novou partnerkou poměrně krátce, zhruba po dvou měsících vztahu se rozhodl, že ji požádá o ruku. A i když i v jejím případě lidé pochybují o jejím věku a svéprávnosti, vypadají spolu spokojeně a za rok by chtěli mít svatbu i líbánky v Egyptě.

@davcaeli1 #love #family #foryoupage ♬ Dokud nás smrt nerozdělí (feat. Sofian Medjmedj) – ATMO Music

Jak jim to celé nakonec dopadne? To si budeme muset jako vždy počkat. Snad se ale nebude jednat o nějakou další nepovedenou fázi v Davidově životě. A co na jeho životní změnu říkáte vy? Nepřipadají vám zásnuby po tak krátko doby poněkud uspěchané?

Tématem jsme se inspirovali na antiyoutuber.com

Reklama