in

Video: Jak je to s bitím Davida? Shopaholicadel se jen červenala!

tiktok.com
Reklama

Je to už pár dní, co se celý internet baví nad Shopaholilcadel a její návštěvou v talk show Jaromíra Soukupa. Mohli jsme tam vidět a slyšet opravdu hodně zajímavostí i bizarností. Od divokého tance Adély, přes spekulace, zda není dílem Kazmy až po její měsíční příjem či dokonce večerní hrátky?!

Dámy a pánové, slyšíte dobře. Pokud patříte mezi ty, kteří celou talk show VIP Svět speciál viděli, tak zřejmě už víte o čem je řeč. Jestliže však sbíráte jen ty nejpikantnější střípky, tak jste tu dnes rozhodně na správném místě!

Jak jsme říkali již v úvodu, v talk show pan Soukup Adélu ani Davida otázkami vůbec nešetřil a v jednom z případů se konverzace upnula opravdu bizarním směrem. Padala totiž otázka na to, jak je to s bitím Davida. Ten neváhal ani vteřinu a hned se ujal slova. Adéle tak nezbylo nic jiného, než se jen červenat.

@whenmemes_ When je Soukup nejmenší bizár z party🙃 #shopaholicadel #shopaholicadelrealita #shopaholicadelmeme #shopaholicadeljenejlepsi #shopaholicadeledit #shopaholicadeldavid #jaroslavsoukup #tvbarrandov #barrandov #tv #televizebarrandov #bizar #bizzare #troll #real #whenmemes #whenmemescz #memes #czech #tiktok #influencing #czechia #instagram #follow #reels #czsk #humor #life #following #czechmeme #memes #truememes #mem #czechmemes #czskmemes #foryou #viral #viralvideo #fyp #fypシ #fypシ゚viral #fypage #stupidpeople #czechbizar #adelapulcova #omgwhy ♬ Monkeys Spinning Monkeys – Kevin MacLeod & Kevin The Monkey

Jak můžete sami vidět ve videu, David si trestání od partnerky očividně “velmi užívá”. Nechal se slyšet, že jej Adéla běžně nebije a když na to dojde, tak jedině “večer, co se týká dospělosti a to je v pohodě”.

Popravdě ani nevíme, jak na něco takového máme reagovat. Nejspíše se přikláníme k výstižné odpovědi Jaromíra Soukupa: “Je to sehraný. Tohle bude virál, že jo (…) Já na to jednou přijdu, kdo vám tu roli vymyslel.”

Tématem jsme se inspirovali na tiktok.com

Reklama