in

Největší český streamer dostal ban! “Za co přesně byl Agraelus zablokován?”

Reklama

Takovou otázku si pokládá tisíce fanoušků největšího českého streamera “Agraela”, který by dnes, 14. prosince 2023, zabanován, a nemůže tak na svém Twitch kanále aktuálně živě vysílat. Tuto informaci oznámil Twitterový účet “StreamberBans”, který se právě blokacemi streamerů zabývá a informuje tak širokou veřejnost.

Milovník počítačových her s více než 650 000 sledujícími na streamovací platformě Twitch již po druhé ve své kariéře neunikl nepříjemnému banu. Jako jeden z největších tuzemských streamerů si dává velký pozor na to, aby dodržoval podmínky platformy, které jsou již tak dost striktní. Ironií osudu je, že ve stejný den, kdy byl Agraelus zabanován vydala platforma Twitch prohlášení, že povoluje novou kategorii “umělecká nahota”, což je za nás velký ústupek ze strany platformy vůči celkové nahotě, proti které se tak celé roky vymezovala.

Agraelus, celým jménem Vojtěch Fišar se k celé situaci vyjádřil následovně: „Dostat ban v den, kdy Twitch oficiálně na svojí platformě povolí p*rno, je moje nová specialita.“ Dle jeho slov nezná přesný důvod banu, a tak se nyní můžeme všichni jenom domnívat, co vlastně Agraelus porušil.

Transparentnost streamovací platformy není nejlepší, o tom se přesvědčilo už i několik dalších světových streamerů. Kvůli této situaci musí Agraelus řešit i další nepříjemnosti. V pátek měl totiž na jeho kanále probíhat charitativní stream, který se nejspíše přesune na jeho hlavní Youtube kanál.

Vojtěchovi držíme palce, ať se vše co nejdříve vyjasní a ať brzy bude moct zase bavit svou věrnou komunitu čítajících několik desítek tisíc diváků.

Reklama