in

Shopaholicadel spolu s přítelem přejí lidem smrt! Je to nechutné, píše komunita.

ShopaholicAdel a Jan Kulas přejí lidem smrt!
instagram.com
Reklama

Nenávistné komentáře u videí, živých vysílání a příspěvků ShopaholicAdel stále přetrvávají. Dle všeho se sledující stále baví nad její bizarností, mnohé už ale štve. Její nový přítel navíc přeje sledujícím smrt a posílá na ně Hitlera. TikTokerská komunita jeho chování odsuzuje.

ShopaholicAdel je již delší dobu velmi kontroverzní tvůrkyně obsahu na českém internetu. Její nový partner Honza se navíc do jejího kontroverzního světa dostává svými výroky na internetu také. Nedávno měli společný stream, kde se společně pořádně obuli do hejtrů, kteří jim do živého chatu psali nehezké zprávy. Svými výroky to však celkem přeháněli, to co lidem vzkázal Honza bylo už přes čáru.

“Víš, co je velká škoda? Teď budu asi hnusná a klidně mě za to nahlašujte. Škoda, že tě nesmetlo to tornádo, co bylo na Moravě. Alespoň by byl klid. Byl by klid od tlustý bečky, jako seš ty, lidé jako jsi ty nemají právo žít,” zmínila v nedávném živém vysílání Adéla, což byla reference na influencera FatDad.

“Do plynu s tebou ty k*ndo jedna. Škoda, že tady není Hitler, abyste pochcípali, hejtři!” řekl na jejich společném streamu Honza. Snad nikdo nedokáže pochopit, jak něco takového mohl vůbec říct. Celá tiktokerská komunita je momentálně jak proti jeho výrokům, tak proti němu samotnému. Ačkoliv Honza později říkal, že se pouze snažil reagovat na zprávu, ve které bylo Adéle přáno to samé, vůbec ho to neomlouvá. Podle FatDada se Honza začíná hezky vybarvovat a ukazuje svoji pravou tvář.

Inspirovali jsme se z: lajk.iprima.cz

Reklama