in

Shopaholic Adel si na Red Face strhla pozornost jen na sebe! Čím? Dalšími zásnuby!

instagram.com instagram.com
Reklama

Dámy a pánové, máme tu další článek na téma Shopaholic Adel. Nemusíte totiž ani patřit mezi lidi, kteří ji pravidelně sledují na jejích sociálních sítích, abyste zaregistrovali, že se opět kolem ní děje jakési pozdviženi. A o co vlastně jde? O další zásnuby! 

Ano, slyšíte dobře. Po tom, co se na internetu objevila videa o tom, jak měla Adéla údajně Honzu shodit ze schodů, vyhodit jej z bytu, zavolat na něj policii, vyhrožovat mu, že se stěhuje a hádat se s ním kvůli každé hlouposti, se najedou schyluje k svatbě? Ne není to vtip!

Dne 9.9.2023 Honza oficiálně požádal Adélu o ruku. Celé se to odehrálo při druhém galavečeru organizace Red Face, která i když vypadala nadějně, nakonec patří spíše mezi ty neúspěšné projekty. Jak ale víme, Adéla se svým partnerem se postarali o pořádné pozdvižení.

Konkrétně chvíli před 8 hodinou večer po ukončení třetího kola zápasu Nováka a Konečného se v kleci objevil Jan Kulas se známou Shopaholic Adel. Ta se oblékla do dlouhých šatů a jelikož jí nechyběla ani korunka, byla z ní hotová princezna. A jak to tak v pohádkách bývá, i její prince před ní poklekl a požádal ji o ruku.

Zde se můžete na natočenou žádost o ruku podívat sami:

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Viral_Life (@viral_life.official)

Avšak jak dlouho jim tato pohádka vydrží? Spousta lidí se k celé žádosti díky předcházejícím událostem staví velmi skepticky a nebojí se v komentářích pod videem vyjádřit svůj nesouhlas. “To je prostě psychopat, který žije ve své lži, ještě že taková kreatura je v životě ojedinělá. Pí.. zubatá, hnus k zblití!! Ona skončí za chvíli v kleci v kazajce,” zní v jednom z komentářů. “Trapné, sama si to naplánuješ, koupíš si prsten, vezmeš si velkou večerní, která ti nesedí a muselas být požádána. Pokolikáté již,” vystihuje další.

Na to, jak to celé nakonec dopadne, si zřejmě budeme muset počkat. Jestli si dobře vzpomínáte, její bývalí přítel David ji o ruku požádal celkem třikrát. V případě Honzi, je to prozatím poprvé. Tak kolik takových žádostí nakonec ještě bude? Co myslíte?

Tématem jsme se inspirovali na instagram.com

Reklama