in

Jan Kulas žebrá na Karlově mostě a končí se streamy na Tik Toku. Má druhou Adélu píší fanoušci!

tiktok.com youtube.com
Reklama

ShopaholicAdel se potýká se zájmem mužů a hatem ohledně bývalého narkomana Kunštára. Jan Kulas má kolem sebe situaci naprosto jinou. Našel si přítelkyni s dítětem, které se Adéla musela omluvit za údajnou pomluvu. Zároveň ale skončil se žebráním na Tik toku a dnes, ve čtvrtek, jsme ho mohli vidět žebrat na Karlově mostě. Proč tomu tak bylo? A proč musí skončit s vysíláním na Tik toku?

Na svém, prý na nějakou dobu posledním, streamu se Kulas objevil s Jendou, který natáčí na Tik toku jako jenda.official. Jenda plnil výzvu, kde musel dokázat vyžebrat na Karlově mostě alespoň 1 euro. Nakonec se mu podařilo vyžebrat bez mála 200Kč. Evidentně to oběma zúčastněným přišlo jako dobrý výdělek a tak se rozhodli udělat duel.

@jenda.official😭😭😭♬ původní zvuk – JENDA250K🇨🇿

Duel prohrál Kulas a tak musel jít žebrat i on. Bohužel žebrání naživo oproti tik toku je jiné. Na živo mu to moc nešlo. Zvlášť když se snažil vyžebrat drobné s iPhonem v ruce. Nakonec se mu nepodařilo sehnat ani cent a musel stream ukončit. Mnoho jeho sledujících přešlo na stream k Jendovi, protože za jakýkoliv názor dostali blok od Honzovo nové přítelkyně.

instagram.com

Na konci streamu bylo evidentní, že se Kulasově nové přítelkyni jeho vystupování nelíbí. A tak se najednou z ničeho nic zrodila informace, že je to Kulasův poslední stream. Nějakou dobu se chce prý soustředit na něco jiného. Někteří sledující psali v komentářích, že si Kulas našel druhou Adélu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený RED FACE (@redface.cz)

Sledující mu také psali dotazy, zda dostal zákaz od své nové partnerky. Na to odpověděl, že zákaz rozhodně nemá, že je to jen jeho rozhodnutí a chce si od sítí odpočinout. Na komentáře, kde mu sledující píší, že by měl jít do práce odpověděl: “Já makám celou dobu, ale to je přesně tohle. To že vy jste blbý dementi a nechápete to.” A celý stream zakončil tím, že mu bude jedno, když se svými fanoušky už neuvidí. A takto si Jan Kulas váží svých fanoušků a sledujících.

Reklama