in

ShopaholicAdel kontaktuje Kulase. Její nápadník jí mezi tím kupuje drahé šperky. Co na to nový přítel?

youtube.com youtube.com
Reklama

Kolem ShopaholicAdel opět začíná být rušno. Nejen že má nového přítele Josefa. Kvůli jeho obhajobě se rozkmotřila se svým kamarádem Amyrem a také se snaží bránit svého přítele všude, kde se dá. Kontaktovala kvůli tomu dokonce i svého Ex Jana Kulase. Mezi tím co Adéla všude brání svého nového přítele, jí neúnavný Kunšty shání dárky k Valentýnu. Na zápase Red face ji chce údajně požádat o ruku.

Adéla se za svého nového přítele pere zuby nehty. I přesto, že partneři z ničeho nic smazali veškerá vyjádření i fotky, vypadá to, že se u nich něco děje. Adéla nemá stream a svá vyjádření dává prozatím písemně do svých stories. Josef se ke svému vztahu přestal vyjadřovat úplně. Pouze odepisuje některým soukromým osobám, kde tvrdí, že Adélu změní.

instagram.com

Aby ochránila svého přítele, kontaktovala Adéla dokonce svého Ex snoubence Jana Kulase. “Starej se o sebe a mě a mému příteli dej pokoj, nebo budeš mít problém.” Vyhrožuje Adéla svému Ex. Ten se ale konečně brání. Nikdo bohužel zatím neví, kdo skutečně její nový přítel je. Mnoho fanoušků včetně kamaráda Amyra se domnívá, že je to podvodník a Adélu má pouze pro peníze.

youtube.com

Ani její aktuální nápadník Petr Kunštár, ale nezůstává v pozadí. Skrze organizaci Red face jde do zápasu s Janem Kulasem. Zpětně spolu budou bojovat o Adélu, protože Kunštár měl mít údajně s Adélou poměr, když chodila s Kulasem. Ale svou lásku k ní hodlá dávat najevo i jinak.

Prý chce Adélu na zápase požádat o ruku a také jí koupil dárek k Valentýnu. Prý jí koupil zlatý řetízek s panenkou Marií a dárek prý koupil od srdce. Jak to nakonec se všemi Adély nápadníky a Ex partnery dopadne, si pravděpodobně budeme muset ještě počkat. Jaký názor na její partnery máte Vy?

Reklama