in

Sári z Love Islandu. Nová láska?

instagram.com
Reklama

Sári se po Love Islandu rozzářila. Do show nastoupila jako bombshell se svou sestrou Sabi. Sestry si ovšem v Love Islandu svou lásku nenašly. Sári ale v rozhovoru pro TV Nova přiznala, že se na ní štěstí usmálo po skončení show.

U všech srdíček nastaly po show velké změny. Nejen že mají spousty příležitostí k natáčení spoluprací, ale také v osobních životech. Konkrétně Sári se po Love Islandu ozývá spousta fanoušků a ctitelů. Sári je ovšem pravděpodobně bude muset odmítat, protože se jí něco rýsuje se starým známým.

instagram.com

Radek, který se živí jako osobní trenér se po show přestěhoval do Prahy a soustředí se pouze na kariéru. Na nic jiného mu dle jeho slov čas nezbývá. Se Sári mu to bohužel nevyšlo i přesto, že po show se zkusili scházet. Nakonec se oba shodli, že svůj vztah nechají na kamarádské úrovni.

Komu to také nevyšlo byli Zbyněk a Sabina, kteří se rozešli měsíc po ukončení Love Islandu. O jejich rozchodu jsme psali v předchozím článku. Naopak Kryštof a Denisa nebo třeba Natálie a David své vztahy dále rozvíjejí. David byl dokonce na plastice nosu, kde ho podpořila nejen Natálie, ale také kamarád Zbyněk.

@david_vitasekBerte to s nadhledem, pokud tam dohlednete😉😂♬ оригинальный звук – ADITONYA

Tématem jsme se inspirovali z nova.cz 

Reklama