in

Love Island after? Vánoční setkání!

instagram.com
Reklama

Konečně jsme se dočkali, Vánoční setkání se srdíčky. Jak trávili účastníci reality show Love Island společně Vánoce? Jak dopadlo společné setkání? A kdo nakonec dorazil?

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Voyo official (@voyo.sk)

Na Vánoční setkání srdíček a společnou oslavu dorazili Natálie, Sári, Týna, Jacob, Radek, Dave, Zbyněk, Sabina, Martin, Lucka, Hanka, Jakub, Štefan, Sára, Lia, Tamara, David. Kryštof s Denisou dorazí až druhý den. Je asi velmi zvláštní, se najednou vidět v oblečení a ne v plavkách. Účastníci musí nejdříve připravit společné prostory, aby mohli spolu oslavit kouzelný vánoční čas. Zimní vilu si musí douklidit a vyzdobit.

Radek a Sári, si znovu ujasnili, že zůstanou přátelé, vzhledem i k tomu, že je dělí velká vzdálenost. Sára a Lia měly možnost si zajezdit na koních. Kluci si zase natočili pár videí na Tik tok. David s Natálii spolu tráví svůj veškerý čas. Srdíčka měla možnost užít si krásný sníh a ráno v horách. Nechyběla ani pořádná zimní koulovačka. Příjezd Denisy a Kryštofa byl jako z pohádky tři oříšky pro Popelku – Denču přivezl její partner Kryštof na koni. Setkání s přáteli z ostrova bylo opravdu příjemné.

Na večeři kluci připravili kapustnicu a krocana, holky naopak salát. Výherci show povyprávěli zážitky z líbánek. A dívky se věnovaly i vánočním tradicím. Například hod střevíčkem. Kdo by se měl do roka vdát? Tradice přála Sabině, Lie a Natálii. Holky samozřejmě zdrbly kluky a preferovaly si, jak se kluci po příjezdu z vily změnili.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Voyo.cz (@voyo_cz)

Srdíčka se hodila do gala a vyrazila ke Štědrovečerní tabuli. A ihned po té je čekala ve srubu bohatá nadílka, kterou uvedla Zorka. Dárečky si ostrované sami vyrobili postupně v Love Island After. Nakonec dostali všichni polštáře s vlastním jménem. Vánoční setkání srdíček se vydařilo a skončilo v přátelském duchu a pohodě.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Voyo official (@voyo.sk)

Tématem jsme se inspirovali z voyo.

Reklama