in

Love Island after? Tina, Jacob a Sabina.

instagram.com
Reklama

Máme tu další díly love Island After. Tentokrát se zaměříme na Tinu, Jacoba a Sabinu se Zbyňkem.

Z ostrova mohli sice Týna a Jacob letět spolu, po příletu se ale museli rozdělit a jet každý domů. Zatím se mohou vídat jen o víkendech a volných chvílích. Což je velmi brzy a Jacob za Týnou do Prahy dorazil. Nechybí samozřejmě schůzky s rodinou, které jsou v přátelském duchu. Jacob měl možnost předvést své zkušenosti se stříháním. Své vlasy mu propůjčil Jakub, který rovněž soutěžil v Love Islandu S novým sestřihem se kluci vydali za Týnou a Hankou. Společně jako ostatní srdíčka budou vyrábět dárečky na vánoční setkání všech. Tentokrát se můžeme těšit na vyrábění domácího jablečného moštu.

Dále se podíváme, jak po ostrově žijí Sabina se Zbyňkem. Ihned po ostrově se pustili do společného bydlení. Zbyněk se musí především začít kamarádit s buldočkem Bujónkem. Společně se začínají chystat na Vánoce i přesto, že na Štědrý den bude každý se svou rodinou a společně se sejdou až po Vánocích. Jako pohybovou aktivitu nemohla Sabča zvolit nic jiného než tancování. Do tancování, ač nerad, se musel zapojit i Zbynďa. Nacvičili společně se skupinou sestavu. Následně zajeli navštívit Zbynďovi rodiče, kde společně probrali události na ostrově a chytili i zlatou rybku.

 

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený SABINA KARÁSKOVÁ (@sabina.karaskovaa)

Na vánoční sešlost si zvolili výrobu skříňky, kterou naplní sladkostmi pro ostatní ostrovany. Na konci Zbyněk předvedl trénink MMA, kterému se věnuje a samozřejmě zapojil i Sabinu. Již brzy se můžeme těšit na vánoční setkání srdíček. Jak vnímáte život srdíček po ostrově vy?

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Evropa 2 (@e2cz)

inspirovali jsme se na voyo.cz

Reklama