in

Love Island after! Natálie a David.

instagram.com
Reklama

Srdíčka Natálie Kočendová a David Vitásek byli jako jeden z nejvíce řešených párů jak ve vile, tak na sociálních sítích. Především díky situaci kolem Davida a jeho ex přítelkyně. Natálie se po návratu z vily touto situací již nechce zabývat. Po příjezdu se zamilovaný páreček na chvíli oddělil, aby navštívili své rodiny.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Voyo official (@voyo.sk)

Natálie se nadále po reality show chce věnovat modelingu, své firmě i sociálním sítím. Společně s Davidem v procesu natáčení shánějí bydlení. Vzhledem k tomu, že je naše miss velmi ráda středem pozornosti, tak si jí užívá aktuálně dostatek. Natáčela např. rozhovor do podcastu Zoot.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílel uživatel @david_vitasek

Během reality show Love Island Natálii přibylo 100 000 sledujících, což je pro její publicitu jistě velmi dobrá zpráva. V Love Islandu se naučila lépe komunikovat a vyjadřovat své emoce. Vztah mezi Natálii a Davidem pokračuje i po Love Islandu a tak nezbývá, než se seznámit s rodinami.

@natalie_kocendovaCelé video na YouTube 🫶🏽 David a Natálie – Q&A – Život po Love Islandu♬ původní zvuk – NatalieKocendova

V průběhu natáčení probíhá také ve vile finále a tak se vypadnutá srdíčka sešla na společné sledování. Setkání s přáteli proběhlo dobře a v přátelském duchu. Každý měl své favority a jak finále dopadlo, již jistě všichni víme.

@natalie_kocendovaKonečně všichni opět spolu❤️♬ původní zvuk – NatalieKocendova

Natálie je kromě jiného i mažoretkou a to nesmí v tomto díle samozřejmě chybět. Zaučila jako správná instruktorka i svého přítele Davida. Po zápasu se Zbyňkem a Sabčou se náš páreček přesunul do studia, aby mohli vytvořit track na vánoční setkání srdíček. David nás pravděpodobně potěší rapem a Natalie zpěvem.

Inspirovali jsme se na voyo.cz

Reklama