in

Profimann žebrá na TikToku. Využívá k tomu smrt v rodině?

Profimann
instagram.com
Reklama

TikTok je obrovská platforma, na které je celku jednoduché se uchytit. Padesátiletý muž, který vystupuje pod přezdívkou Profimann, to však posunul na úplně jiný level. Žebrá o dárky, využívá k tomu svoji dceru a že by i smrt v rodině?

Luboš, který na sociálních sítích vystupuje pod přezdívkou Profimann, je v současné době velmi kontroverzní osobou. Profimann působí především na YouTube a TikTok, kde natáčí se svojí dcerou Denisou (dříve známou jako Denisa TV). Společně lákají lidi, aby chodili na jejich streamy a dávali dárky (peníze), díky kterým jim přidají nové sledující.

@profimann Pojď na to! #profimann #stream #protebe #foryou #adamkajumi #prank #viralvideotiktok #follow #pojdnato #jaknato #viralvideo #sranda #zabava #holky #kluci #holkyholkam #vprotebe #ahoj #halo #pridavam #fanoušci #gio ♬ původní zvuk – Profimann

Peníze jsou také jeden z hlavních důvodů, proč tento padesátiletý muž na TikToku vlastně působí. Díky dárečkům, které jsou v aplikaci přístupné si při streamování přijde na vskutku zajímavé peníze. Jejich videa však dost často nedávají žádný smysl, proto je velmi pravděpodobné, že účet mají pouze na streamování.

K tomuto chování se samozřejmě začalo vyjadřovat spoustu influencerů. Například reakční kanál Sibiřan shrnul naprosto všechny potřebné informace, které je potřeba k této kauze znát.

Mezi fanoušky a sledujícími na jejich sociálních sítích se spekuluje také o tom, že Luboš do natáčení svoji dceru nutí a využívá její ženské povahy k tomu, aby jim na streamu posílali více dárků. Dále se mluví o tom, že smrt její babičky byla vymyšlená, protože na toto téma mohli přilákat více lidí, kteří je budou litovat a posílat jim dárečky.

Čau lidi, tak jsme slyšeli, že prý žebráme. Tak žebrejte taky a pokud žebrat nechcete, tak si vypněte dárky. Jelikož však máte všichni zapnuté dárky při streamování, tak žebráte taky,” vyjádřili se Profimann s Denisou na kauzu ohledně jejich zesnulé babičky a žebrání.

A jak celou tuhle situaci vnímáte vy? Myslíte si, že se chovají tak, jak to vnímá například Sibiřan nebo k tomu máte jiný názor? 

Tématem jsme se inspirovali na antiyoutuber.cz

Reklama