in

Nehoda Anny Šulcové v Americe! Co se jí stalo?

instagram.com instagram.com
Reklama

Každý, kdo alespoň trochu zná Česko-slovenskou Instagram a TikTok scénu, zná jméno Anna Šulcová. Tato česká youtuberka a influencerka má na Instagramu přes 900 000 sledujících a patří například do žebříčku 10ti nejlépe placených youtuberů v Česku.

Velice ráda cestuje a za poslední dobu navštívila například Dubaj nebo Izrael. Nyní se vydala do Ameriky, kde svoji cestu dokumentovala pomocí Instagram výběru USA 22, ve kterém můžeme nalézt různé tipy a triky a místa, které stojí za to navštívit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Anna Šulcová (@anasulcova)

Její cesta se trochu zkomplikovala. Když se nacházela v Malibu, tak se po návratu z hikingu vrátila ke svému půjčenému autu a zjistila, že ji někdo rozbil okno u předních dveří. “Je to problém, je to zkažení dne, výletu celkově. Moje nepochopení toho, proč tohle někdo udělá. Muselo to být účelně.”

Anička už je v této době zpátky v České republice. Celá situace se naštěstí rychle vyřešila. Všichni bychom si při cestování do zahraničí, obzvlášť před létem, měli dávat pozor, aby se nám něco podobného, nebo i horšího, nestalo.

Čerpali jsme z Extra.cz

Reklama