in

Příběh Zbyška (31): Vtípek na přítelkyni se mi nevyplatil!

pixabay.com <a
Reklama

Zbyšek a Sandra spolu chodí už tři roky, a všechno se zdálo, jak má být. Zbyšek má populární účet na TikToku, kam sdílí vtipná videa. Často natáčí, jak si dělá srandu ze své přítelkyně. Pro tentokrát však zašel příliš daleko.

Se Sandrou jsme se dali dohromady na pracovním večírku. Od začátku byla hodně stydlivá, zatímco já jsem si užíval společnost a pozornost. Často jsme se kvůli tomu nepohodli ale nikdy to nebylo nic vážného a byl jsem si jistý, že nakonec ze své ulity vyleze. Zamiloval jsem se do ní a chtěl s ní strávit zbytek života.

Měl jsem skvělou práci, pěknou přítelkyni, partu fajn přátel a nic mi nechybělo. Občas jsem se docela nudil a tak jsem projížděl sociální sítě. Začal jsem natáčet videa, kde jsem vyprávěl vtipy a získal docela velkou sledovanost. Hrozně mě bavila videa, jak si ze sebe lidé dělají srandu ale pořád jsem si říkal, že bych to zvládnul udělat ještě vtipněji. Začal jsem tedy experimentovat s kanadskými žertíky na své přátele i Sandru.

Co se škádlivá…?

Videa se hrozně líbila a já musel pořád vymýšlet, jak je udělat ještě zajímavější. Kamarádi už se většinou natáčet nenechali a Sandra byla víc a víc frustrovaná. V tu dobu mi to přišlo zábavné, a když po mě vyjela, až jí nechám na pokoji, myslel jsem, že se jen škádlíme. Bohužel jsem si uvědomil, že ji moje chování opravdu štve, až když bylo pozdě.

Sledovanost mi začala pomalu klesat, tak jsem se rozhodl, že musím udělat něco opravdu šokujícího, abych přilákal sledující. Sandra byla umělkyně ale občas malovala jen tak pro zábavu. Když jsem viděl, že už má téměř hotový jen ze svých obrazů, dostal jsem nápad. Začal jsem živé vysílání a lidé mi posílali návrhy, co by je rozesmálo. Přišel jsem za ní s tím, že chci její proces natočit a ona souhlasila.

pixabay.com

Kdo se směje poslední…

Začala mi nadšeně ukazovat, co obrázek znamenal, když v tom jeden sledující napsal, že bych měl vzít obrovskou sklenici plnou barvy, která ležela na pracovním stole a celou ji, jakože ze srandy, převrhnout. Ta představa mě pobavila a tak jsem se hned rozmáchl a v tu chvíli byla barva všude. Pokryla celý Sandry obrázek, stůl i podlahu. Začal jsem se hrozně smát a myslel jsem, že Sandra taky.

Když jsem na ní namířil kameru, viděl jsem nejdřív pouze šok. Sledující posílali desítky smějících se smajlíků a bavili se tím, jak se moje přítelkyně tváří. Za chvíli se však její výraz změnil, a mě došlo, že se zlobí. Pořád jsem si myslel, že to přece není nic vážného, nebyl to jeden z jejích profesionálních obrazů a barva nebyla nic, co by se nedalo utřít. Jakmile jsem jí ale začal se smíchem ujišťovat, že všechno uklidím a barvu zaplatím, bylo vidět, že jsem se spletl.

Sandře bylo jasné, že jsem barvu nevylil omylem. Vyrazila mi mobil z ruky a se slzami v očích mi řekla, že jí na tomhle díle opravdu záleželo, i když za něj nedostane zaplaceno, a že jsem jí opravdu ublížil. Dodala, že už má mých vtipů dost, a že odchází. Rychle jsem vypnul nahrávání a snažil se ji přemluvit, to už si ale sebrala pár věcí a odešla. Od té doby jsem se s ní snažil několikrát spojit, ale nejspíš je mezi námi opravdu konec. Mám chuť celý účet vymazat.

Reklama